1. HABERLER

  2. Son dakika: Fatih Portakal'dan Ali İhsan Yavuz'a yanıt: benim böyle bir paylaşımım yok!
Son dakika: Fatih Portakal'dan Ali İhsan Yavuz'a yanıt: benim böyle bir paylaşımım yok!

Son dakika: Fatih Portakal'dan Ali İhsan Yavuz'a yanıt: benim böyle bir paylaşımım yok!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz AK Parti'nin İstanbul itirazı ile ilgili canlı yayında konuştu. Açıklamalarında Fatih Portakal'ı da eleştirdi. Fatih Portakal'dan yanıt gecikmedi.

A+A-

AK Parti'li Ali İhsan Yavuz'un düzenlediği basın toplantısında kendisi hakkında yaptığı açıklamalara tepki gösteren Fatih Portakal, "Asıl şimdi siz pot kırdınız Ali İhsan Yavuz bey. Yazık! Bir de bana #fetö hiç yapışmaz bilesiniz, aklınızda bulunsun" dedi.

Fatih Portakal'dan Ali İhsan Yavuz'a yanıt

Asıl şimdi siz pot kırdınız #AliİhsanYavuz bey. Ekibiniz daha dikkatli olabilirdi.Ben böyle video paylaşmadım ve paylaşmam. Canlı yayın yaptığım için bilirim. Dil sürçmesi olarak düşünmüştüm. Yazık! Bir de bana #fetö hiç yapışmaz bilesiniz, aklınızda bulunsun.

Bir de #AliİhsanYavuz bey özür beklemiyorum sizden, canlı veya sonrasında düzeltmeniz yeterli. Ve ekibinizden bu yanlış bilgilendirmenin nedenini özellikle öğreniniz. Çünkü. Kameraların önünde siz varsınız. Kasıtlı olabilir mi acaba? Düşününüz ltf...

Bakin hala itfira atıyorsunuz #AliİhsanYavuz bey. İnsanlari yanlış bilgilendirip doğruyu söylemiyorsunuz: benim böyle bir paylaşımım yok. Ama... Bu kez özür bekliyorum ltf... iyi ki sosyal medya var.

HABERE YORUM KAT