Hakkımızda

Yeni sahibiyle 2019 yılının ocak ayında yayın hayatına yeniden "merhaba" diyen SONDAKİKA.NET.TR, ulusal ve yerel gündemin son dakika haberlerini bir araya getirmeyi amaçlamaktadır. Bununla birlikte  doğru, tarafsız, bağımsız ve hakkaniyetli gazetecilik yapmayı hedeflemektedir.

Son Dakika Haber, uzman kadrosu başta Gündem, Siyaset, Magazin ve Spor gibi konuları ele alarak haberler yayınlamak olup önümüzdeki özel haberlerin yer alacağı bir haber sitesi olacaktır.

MİSYONU

Kaliteli ve özgün içeriği ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.
Kendine özgü tasarımı, sağlam altyapısı ve muhteşem ekibi ile en iyi kullanıcı ve okuyucu deneyimini yaşatarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

VİZYONU

SONDAKİKA.NET.TR toplumsal görüşün tam ortasında durup tüm siyasi görüşlere ve gruplara mesafeli olmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda siz değerli okuyucularımızın desteği ile Türkiye'nin ne iyi son dakika haberlerini veren internet haber portalı olmak istiyoruz.

DEĞERLERİ

1- İnsana saygılı olmak.
2- Doğruluk ve tarafsızlık.
3- Dürüst, ilkeli ve hukuka saygılı yayın anlayışını sürdürmek.
4- Kişinin ve toplumun haklarına ve özel yaşamına saygılı olmak.
5- Çevreye duyarlı olmak.
6- Müşterilerimiz için değer yaratmak müşterilerimizin beklentilerine kaliteli ve istikrarlı yayın anlayışı ile cevap vermek.
7- Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve başarma güdülerini desteklemek için bireysel insiyatif ve sorumluluk almalarını sağlamak amacı ile, işbirliği ve dayanışmanın hakim olduğu bir çalışma ortamı yaratmak.