1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. MNG Kargo Çalışma saatleri - MNG Kargo saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?
MNG Kargo Çalışma saatleri - MNG Kargo saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

MNG Kargo Çalışma saatleri - MNG Kargo saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

MNG Kargo Çalışma saatleri, mng kargodan gönderi yapacak vatandaşların merak ettiklerinin başında geliyor. Haberimizden MNG kargo çalışma saatleri yanı sıra Mng kargo iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

A+A-

Türkiye'nin en güvenilir kargo şirketlerinden MNG KARGO'nun çalışma saatleri merak konusu. Peki, MNG kargo saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor? MNG Kargo cumartesi açık mı? işte tüm detaylara sayfamızdan erişebilirsiniz.

MNG KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ

MNG Kargo aracılığıyla kargo gönderimi yapan müşterilerin ve alıcıların en çok merak ettikleri konuların başında  çalışma saatleri gelmektedir.

MNG KARGO SAAT KAÇTA AÇILIYOR?

MNG Kargo çalışma saatleri hafta içi her gün sabah tam 08.30’da başlar.

MNG KARGO SAAT KAÇTA KAPANIYOR?

MNG KARGO Kapanış saati 18.00’dir.

MNG KARGO CUMARTESİ AÇIK MI?

MNG Kargo haftanın 6 günü müşterilerine hizmet vermekte ve Cumartesi de dahil olmak üzere dağıtım yapmaktadır. MNG KArgo cumartesi günleri 08.30’dan 14.00’a kadar hizmet vermekte olup Pazar günleri hizmet vermemektedir.

MNG KARGO İLETİŞİM BİLGİLERİ

MNG Kargo merkez binası, Maslak Mahallesi Sümer Sokak No:3 Ayazağa Ticaret Merkezi Kat: 5-6 Sarıyer / İstanbul adresinde bulunmaktadır. MNG Kargo merkez şubesine 0 212 366 55 55 numaralı telefon veya 0 212 366 55 60 faks numarasıyla ulaşabilirsiniz.

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri

MNG Kargo ile yapmış olduğunuz taşımacılık hizmetine ilişkin olarak bilgi almak, soru sormak, kargonuzun durumunu öğrenmek, görüş ve öneride bulunmak için müşteri hizmetlerine ait numaraları arayabilirsiniz.

MNG kargo müşteri hizmetleri 444 06 06 ve 0850 222 06 06 numaralardan müşterilerin yapmış olduğu çağrılara cevap vermektedir. Ayrıca MNG Kargo avantajlarından faydalanmak ve avantajlar kulübü ile ilgili detaylı bilgi almak için 0850 222 07 07 numaralı çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

MGN Kargo Hizmetleri

Öncelikli Kargo

Akşam Teslimat

Güniçi Kargo

Yurtiçi Taşıma

Adresten Kargo Alımı

Sigorta

Adrese kargo teslimi

Şubede kargo teslimi

Haberli teslimat

Telefon ihbarlı teslimat

Ekpres Hizmetler

    Hafta içi şubeler için belirlenmiş olan saatlerde yapılacak olan ekspres gönderiler uçuşun müsait olduğu şehirlere aynı gün içerisinde teslim edilebilmektedir.

Yurtdışı Hizmetler

    Uluslararası gönderileri, hava taşımacılık firması FedEx Express ile 220 ülkeye göndererek Amerika ve Avrupa'ya ertesi gün teslimat gerçekleştiriliyor.

Bilgi Servisleri

    Gönderici SMS ile Bilgilendirme:

Göndericinin talebi üzerine, gönderdiği kargonun teslim edildiğine dair kısa mesaj ile bilgilendirilmesi hizmetidir.

Alıcı SMS ile Bilgilendirme:

Göndericinin talebi üzerine, gönderinin yapıldığına dair kısa mesaj alıcıya ait mobil telefon numarasına gönderilmektedir.

Paketleme Hizmetleri

    Standart Koliler
    Kentlerin Dili Özel Koliler
    Hediye Kolileri
    Air Box
    Üçgen Paketler
    Zarf Plus
    Balonlu Zarflar
    Korumax

MNG KARGO SORGULAMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

MNG Kargo tarafından sunulan hizmetlerde kişilerin kolay bir şekilde bilgi alabilmesi adına online olarak da pek çok uygulama geliştirilmiştir. MNG Kargo tarafından yapılan son açıklamalarda kişilerin kargo takibini yapabilmesi adına ücretsiz bir şekilde online hizmetlerden yararlanabileceği belirtilirken, MNG Kargo resmi İnternet sitesinde yer alan hizmetler ile kolay bir şekilde takip işlemleri yapılabilmektedir.

MNG Kargo sorgulama işlemini gerçekleştirmenin bir diğer yolu da MNG Kargo ile iletişime geçmektir. MNG Kargo takip numarasını herhangi bir sebepten dolayı bilmiyorsanız veya herhangi bir sebepten dolayı internet erişiminiz yok ise, MNG Kargo’yu telefonla arayarak hattaki görevliye kimlik bilgilerinizi verebilir ve MNG Kargo sorgulama işleminden faydalanabilirsiniz. Benzer şekilde herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek de kimlik bilgilerinizi verdikten sonra MNG Kargo sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

MNG Kargo Takip No ile Sorgulama

MNG Kargo takip no ile sorgulama ise, MNG Kargo gönderi sorgulama sistemleri içerisinde en zahmetsiz olanıdır. Kargo gönderimi gerçekleştirilirken oluşturulan belgenin üzerinde yer alan kargo takip numarasını kullanarak oldukça kolay bir şekilde MNG kargo takip no ile sorgulama işlemini yapabilir ve kargonuzun ne zaman nerede olduğu gibi bilgilerini takip edebilirsiniz. Bir OfisPaneli tedarikçisi olan MNG Kargo’nun sunduğu MNG Kargo Takip No ile Sorgulama Sistemini kullanarak kargo takip işlemlerinizi her an her yerden gerçekleştirebilirsiniz. Kargo müşterilerinin kullanmaktan en memnun oldukları ve en fazla kullandıkları kargo sistemlerinin başında gelen kargo takip no ile sorgulama sistemleri, kargo müşterilerinin memnuniyeti düşünülerek geliştirilmiş sistemlerdir.

MNG KARGO SORGULAMA İŞLEMİ İÇİN TIKLAYIN

MGN KARGO HAKKINDA

Türkiye’nin lider kargo şirketlerinden biri olan MNG Kargo, MNG Holding iştiraki olarak kurulmuştur. 800’den fazla şubesi, 7 tanesi Teknolojik Aktarma Merkezi toplam 25 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü, 8000’i aşkın çalışanı, 2200'den fazla kara taşıma aracı ve 6 uçağıyla hizmet vermektedir. MNG Kargo, Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna ve dünyada 220 farklı ülkede, günde 700 bin adrese dünya standartlarında hizmet ulaştıran MNG Kargo, teknolojik yatırım ve donanım, yüksek deneyim, sürat, kaliteli insan kaynağı ve güven ortamını ileri düzeyde oluşturarak %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle kargo hizmeti sunmaktadır.

Sponsorlukları

MNG Kargo; OSÜB, ÖRA, Trabzonspor, Türkiye Voleybol Federasyonu, Galatasaray, Tohum OTİZM Vakfı, Bedensel Engelliler Vakfı, Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası, Ankara Engelsiz Film Festivali, #MinikEllerÜşümesin, Türk Kızılayı, Kidz Mondo, Minopolis sponsorluklarını yapmaktadır.

MGN Kargo AR-GE Merkezi

Kargo sektörünün öncü firması MNG Kargo bir yeniliğe daha imza atarak sektöründeki ilk ve tek AR-GE Merkezi’ni [14] hayata geçirdi

12.04.2017- Kargo taşımacılığının yenilikçi firması MNG Kargo global bir şirket olma yolunda önemli bir adım daha attı. Teknolojik gelişmeleri ve dijital dönüşümü işlerinin odağına koyan MNG Kargo AR-GE birimi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından AR-GE Merkezi olarak onaylandı.

Türkiye kargo sektörünün ilk ve tek AR-GE Merkezini hayata geçirmiş olmaktan dolayı gurur duyduklarını ifade eden MNG Kargo Genel Müdürü Aslan Kut, “AR-GE Merkezimiz ile tüm projelerimizde hedefimiz; teknolojiyi kullanarak süreçlerimizi iyileştirmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik gerçek zamanlı çözümler üretmek, AR-GE çıktılarımızı yurtiçi ve yurtdışı pazara sunarak ülke ekonomimize katkı sağlamak olacaktır” dedi.

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip ederek bugünü değil yarını planlamanın, ülke ekonomisine katma değer yaratacak ürün ve hizmetler sunmak için geleceğe yatırım yapmanın rekabette ayrışmanın en önemli unsuru olduğunu söyleyen Kut konuşmasını şöyle sürdürdü:

“İçinde bulunduğumuz dijital çağda sürdürülebilir büyümenin başlıca koşulu rekabetçi teknolojik imkanları yaratmaktan geçiyor. Bugün geldiğimiz noktada kargo taşımacılığından ziyade kargonun bilgisini de taşıyan, müşteri deneyimini yüksek seviyede tutan, teknoloji kullanımı ile iş süreçlerini kolaylaştıran kurumumuz yakın vadede sadece kargo sektörünün değil ülkemizin de en önemli teknoloji firmalarından birine dönüşme yolundadı

HABERE YORUM KAT