1. HABERLER

  2. FAYDALI BİLGİLER

  3. HGS müşteri hizmetleri numarası kaç - PTT İletisim
HGS müşteri hizmetleri numarası kaç - PTT İletisim

HGS müşteri hizmetleri numarası kaç - PTT İletisim

HGS müşteri hizmetleri numarası kaç? sorusunu HGS işlemlerini PTT müşteri hizmetlerinden yaptırmak isteyenler internette sıkça araştırıyor.

A+A-

HGS müşteri hizmetleri numarası ile ilgili bilgileri haberimizde sizlerle paylaştık. HGS kullanıcıları tarafından yaşanan sorunların çözülmesi için, kullanıcıların HGS PTT müşteri hizmetlerini araması gerekmektedir.

HGS ile ilgili okumama, bakiye sorgulama gibi durumlarda vatandaşlar HGS müşteri hizmetleri telefon numarası kaç? HGS, OGS çağrı merkezi numarası gibi aramaları yapmakta. HGS ile ilgili Problemlerinizi, sormak istediklerinizi, HGS müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

HGS müşteri hizmetleri numarası - PTT

HGS Müşteri Hizmetlerine tüm operatörlerden 444 1 788 arayarak ulaşabilirsiniz. HGS İşlemleriyle ilgili aklınıza takılan tüm soruları müşteri temsilcisine ileterek aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

PTT Hakkında

PTT, Posta ve Telgraf Teşkilatı kurumunun baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. 23 Ekim 1840 tarihinde kurulan kuruluş postacılık, bankacılık, lojistik gibi alanlarda uzun süredir hizmet vermektedir. Kurum Tanzimat Fermanı yayınlandıktan sonra Osmanlı Devletine hizmet etmek, habeleşme ihtiyacını gidermek amacı ile kurulmuştur. İlk PTT şubesi İstanbul'da Yeni Camii avlusunda açılmıştır. Ayrıca kurumun ilk personelleri Süleyman Ağa ve Sofyalı Ağyazar'dır. Ayrıca belirtilmelidir ki Mayıs 2013 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde kabul edilen tasarı ile Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi PTT AŞ olmuştur. PTT Başbakanlığa bağlıdır.
 

HABERE YORUM KAT