1. HABERLER

  2. Yüzdeki Kıl ve tüyleri Giderme İçin Lazer Tedavisi
Yüzdeki Kıl ve tüyleri Giderme İçin Lazer Tedavisi

Yüzdeki Kıl ve tüyleri Giderme İçin Lazer Tedavisi

Yüzündeki istenmeyen tüyler, birçok kadını etkileyen yaygın bir sorundur ve bunun olmasına neden olan birkaç şey vardır.

A+A-

Yüzündeki istenmeyen tüyler, birçok kadını etkileyen yaygın bir sorundur ve bunun olmasına neden olan birkaç şey vardır. Bunlardan en çok karışlaşanları şu şekilde sıralayabiliriz: Kalıtsal, genetik, tıbbi durumlar, menopozla ilişkili hormonal değişiklikler nedeniyle olabilirler.

Yüz Kıl ve tüyleri Giderme İçin Lazer Tedavis

yüzdeki kıllanma genellikle bu bölgelerinde görülebilir;

Dudak
Çine
Çene hattı
favori
Kaşlar
yanaklar

Aşırı, çirkin veya istenmeyen yüz kılları, düşük benlik saygısına yol açabilecek birçok kadın için endişe kaynağıdır ve yaygın olmasına rağmen, yüzdeki istenmeyen kıllar kadınları utandırabilir ve gerçekten özgüvenlerini etkileyebilir. kılın temizlenmesi en iyi çözümdür, ancak ağda, ağda ve saç tellerinin tahriş edici ve acı verici olabileceğini fark etseniz de, ancak bu yöntemlerden memnun değilseniz, lazerle tüy almayı alternatif bir seçenek olarak kabul etmeye değer. uzun vadeli sonuçlar sunar.

Çözümler ve tedaviler arasında;

Zaman alan ve geçici tıraş, ağda, diş açma ve koparma teknikleri kullanmak.

Elektroliz, ısı kullanarak saçları kalıcı olarak giderir, ancak bu son derece yavaş ve acı verici bir yöntemdir ve bazı skar belirtilerinin arkasında kalabilir.

Bu yöntem kullanılırken cilt döküntüleri ve tahriş gibi yan etkiler görülebilmesine rağmen, ilaçlı kremler kullanarak istenmeyen yüz kıllarının büyümesini azaltmak da kullanılabilir.

İstenmeyen kılları azaltmaya yardımcı olabilecek bir diğer sağlıklı ilaç kilo kaybıdır. Aşırı kilolu olduklarında gereksiz yüz kıllarının büyümesini fark eden bazı kadınlar vardır ve fazla kilo vermek yüz kıllarının azaltılmasına yardımcı olabilir.

Lazer epilasyon ile artık uzun süreli sonuçlar elde edilebilir. Bu tedavi daha iyi bir alternatiftir, çünkü küçük ve büyük alanlar diğer yöntemlere kıyasla hızlı ve etkili bir şekilde kolayca tedavi edilebilir.

Yüz bakımı kıllarının lazer tedavisi ile alınması, mükemmel sonuçlar veren hızlı bir işlemdir. Kıl folikülündeki pigment lazer enerjisini emer ve daha sonra bu enerji ısıya dönüşerek çevredeki cilde zarar vermeden folikülün termal olarak zarar görmesine neden olur ve bu, kılların zarar görmüş folikülde büyümesini önler.

Lazer tedavisi ile, sadece minimal rahatsızlık vardır, genellikle lazer darbelerinin uygulanmasından sonra cilde sadece küçük bir acı hissi verir, ancak topikal anestezik krem ​​herhangi bir tedaviyi daha rahat hale getirebilir.

Kozmetik bir prosedür seçmek için yardıma ihtiyacınız olursa, yüz ve vücut için geniş bir kozmetik prosedür yelpazesi sunuyoruz: Botoks, Vaser Lipo, Dudak Büyütme, Dermal Dolgu Maddeleri ve daha birçok uygulama, daha genç, daha ince, daha genç görünen bir görünüm yaratmanıza yardımcı olmak için !

Selston Kozmetik Kliniği, Selston, Nottingham'da bulunmaktadır ve burada kişiselleştirilmiş dokunuşla ısmarlama bir hizmet sunuyoruz ve yüksek müşteri memnuniyeti sunuyoruz. 10 yılı aşkın bir süredir kozmetik endüstrisinde yer alıyoruz.

HABERE YORUM KAT