1. HABERLER

  2. BİYOGRAFİ

  3. Rızacan Durmuş kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında?
Rızacan Durmuş kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında?

Rızacan Durmuş kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında?

Rızacan Durmuş henüz 20 yaşında. Onu ilk olarak sosyal medyada paylaştığı içeriklerle tanıyoruz. Kimine göre Rızacan Durmuş fenomen. Kimisi için ise dizi oyuncusu.

A+A-

Bu iki üstün vasfı teraziye koyduğumuzda aslında yetenekleri ile büyüyen ve giderek başarı grafiğini yükselten büyük bir resim geliyor gözümüzün önüne. Kim kimdir bölümümüzde Youtuber ve genç oyuncu Rızacan Durmuş hayatı ve biyografisi hakkında bilgiler vereceğiz. Rızacan Durmuş hakkında merak edilenler, ne zaman ve nasıl fenomen oldu? Hangi sosyal medya fenomenleri ile ittifak yaptı? Rızacan Durmuş sevgilisi var mı? Gibi bazı soruların yanıtlarını vermeye çalışacağız.

Rızacan Durmuş hayatı ve biyografisi

Gerçek ve tam adı ile Rızacan Durmuş 31 Aralık 1999 tarihinde Kırşehir’de dünyaya geldi. Memleketi aslen Kırşehir’dir.  Eğitim ve öğrenim hayatına Kırşehir’de başladı. Kişisel yetenekleri ve medeni cesareti onu sosyal medya dünyası ile tanıştırdı. Bu tanışma çok kısa sürmedi. Birden büyük bir çıkış yapan Rızacan Durmuş ciddi bir hedef kitlesine sahip olmaya başladı.

Rızacan Durmuş ne zaman fenomen oldu?

2016 yılında açtığı sosyal medya hesapları üzerinden yayınladığı içeriklerle kısa süre içinde binlerce kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlarına devam ederken aynı zamanda televizyon dünyası ile de ilgilenmeye başladı. Ekranlarda görünmeye alışık olan Rızacan Durmuş kariyer hayatına oyuncu olarak devam etme kararı aldı. İlk dizi film projesi Beni Bırakma dizisi oldu. Bu süreci Bozkır adlı dizi takip etti. Günümüzde başken Ankara’da yaşamını ve kariyerini sürdüren Rızacan Durmuş oyunculuk kariyerini sürdürmeye ve diğer taraftan sosyal medya kanalları üzerinde paylaşımlar yapmaya devam etmektedir.

Rızacan Durmuş sevgilisi kimdir?

Ünlü Youtuber ve oyuncunun sevgilisi olup olmadığı bilgisine ulaşılamamıştır. Ancak bu bilgiye ulaşıldığında oyuncunun sevgilisine ilişkin bilgileri burada sizlerle paylaşmış olacağız.

Rızacan Durmuş boyu, kilosu ve burcu ne?

Rızacan Durmuş boyu 1.80 cm olup, kilosu 63 kg ve burcu Oğlak.

Rızacan Durmuş İnstagram

Rızacan Durmuş instagram hesabı için tıklayın.

Rızacan Durmuş oynadığı diziler

Youtuber ve aynı zamanda oyunculuk yapan Rızacan Durmuş hangi dizilerde oynadı ve film projeleri neler aşağıda sıralanmıştır.

2018 Beni Bırakma

HABERE YORUM KAT

1 Yorum