1. HABERLER

  2. Pendik Millet Bahçesi ne zaman açılacak?
Pendik Millet Bahçesi ne zaman açılacak?

Pendik Millet Bahçesi ne zaman açılacak?

Pendik Millet Bahçesi ne zaman açılacak? sorusu, internette gezilecek yer araştırması yapanların google de aradığı konuların başında geliyor. Peki ne zaman açılacak Pendik Millet Bahçesi işte detaylar..

A+A-

Pendik Millet Bahçesi ne zaman açılacak? sorusunun yanıtı haberimizde. Pendik’in yeşiline yeşil katacak olan Pendik Millet Bahçesi Projesinin ihalesi 14 Ocak 2019 tarihinde gerçekleşmişti. 288 bin metrekarelik alana inşa edilecek proje bir çok yerli  ve yabancı turisti burada ağarlayacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından 288 bin metrekarelik alanda kurulacak Pendik Millet Bahçesi’nin ihalesi 14 Ocak 2019 tarihinde gerçekleşmişti.

Pendik Millet Bahçesi ne zaman açılacak?

Pendik Belediyesi'nin açıkladığı tarihe göre; projenin 2020 Haziran ayına kadar Pendiklilerin hizmetine kazandırılmasının hedeflendiğini belirtti. Tabi bu kesin bir tarih olmadığını biz okuyucularımıza hatırlatalım.

PENDİK MİLLET BAHÇESİ'NİN YÜZDE 30 TAMAMLANDI

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Pendik`e kazandırılan Millet Bahçesi`nde çalışmalar hummalı şekilde devam ettirken, Çalışmaların ilk 100 gününde projenin yüzde 30`u tamamlandığı belirtiliyor.

Denize hakim manzarasıyla toplam 284 bin metrekare alana sahip olan millet bahçesi, göletleri, piknik alanları, çocuk oyun alanı, bisiklet ve yürüyüş yolları, amfi tiyatro, kent bostan alanı, pazar alanı, koru köşkü, kafeterya ve gençlik merkeziyle her yaştan insanın keyifli ve huzurlu vakit geçirebileceği gözde mekanların başında gelecek.

HABERE YORUM KAT