1. HABERLER

  2. Erkenci Kuş bu hafta yok mu? Erkenci Kuş neden yok?
Erkenci Kuş bu hafta yok mu? Erkenci Kuş neden yok?

Erkenci Kuş bu hafta yok mu? Erkenci Kuş neden yok?

Herhafta cumartesi günleri ekralara gelen Erkenci kuş dizisi bu hafta yayınlanmadı. Peki Erkenci kuş neden yok? Erkenci Kuş bu hafta yok mu? işte detaylar..

A+A-

Erkenci Kuş neden yok? Erkenci Kuş yeni bölüm neden yayınlanmadı Erkenci Kuş bu hafta yok mu? Soruları araştırılıyor. StarTV'nin sevilen dizisi Erkenci Kuş, bu hafta yayın akışında yer almadı. Diziyi takip edenler sosyal medyada tepki gösterdi.

ERKENCİ KUŞ NEDEN YOK, BU HAFTA YOK MU?

Erkenci Kuş yeni bölümünün bu akşam yayınlanmayacak olması hakkında henüz resmi bir açıklama gelmemesine rağmen dizi senarist değişikliği nedeniyle 6 Nisan akşamı izleyenlerin karşısına çıkmayacağı belirtiliyor.

ERKENCİ KUŞ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Yeni bölüm fragmanı yayınlanan Erkenci Kuş'un önümüzdeki hafta ekranlarda olması bekleniyor.

ERKENCİ KUŞ'UN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Can, Sanem’e evlilik teklifi ediyor.Can ve Sanem, aileler arasında yaşanan bu kargaşadan bir an evvel kurtulmak için evlenme kararı alırlar. Bu arada Can’ın doğum günü yaklaşmıştır, Sanem Can’a sürpriz bir hediye ve doğum günü hazırlar. Fakat Hüma’nın başka bir planı vardır, öncelikle Mevkıbe’yle konuşur ve aralarını düzeltme yoluna gider. O da Can için sürpriz bir parti düzenler. Fakat doğum gününde en büyük sürprizi Can yapar ve Sanem’e evlenme teklif eder. Sanem dahil herkes çok şaşırır. Sanem’in bu sefer cevabı ne olacaktır?

Erkenci Kuş Dizisi Konusu

Sanem’in, babası Nihat’ın bir bakkal dükkanı vardır. Küçük yaşlardan itibaren her sabah çok erken saatlerde nefes darlığı yaşayan babasının yerine bakkalı açan Sanem, ablası Lale’nin tam tersi doğal, neşeli ve yaşam dolu bir genç kızdır. Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes’te eleman arandığını duyunca iş başvurusu yapacak ve dizide macera da ondan sonra başlayacak. Dizide Sanem iki erkek kardeşin arasında kalan bir kız olacak. Erkenci Kuş Dizisi dizisinde hem Birand Tunca hemde Can Yaman Sanem’e aşık olacak. Can Yaman’dan ayrılan Sanem sonra kardeşi Birand Tunca’nın hayat verdiği karaktere aşık olacak.

STAR TV YAYIN AKIŞI - 6 NİSAN CUMARTESİ

07:00 HAYAT BAZEN TATLIDIR

09:15 NEFES NEFESE

12:00 TÜLİN ŞAHİN İLE MODA

13:00 İSTANBULLU GELİN

16:00 ERKENCİ KUŞ

18:45 STAR HABER

20:00 SAN ANDREAS FAYI

22:00 SAN ANDREAS FAYI

00:00 DÜNYALAR SAVAŞI

03:50 UFAK TEFEK CİNAYETLER

05:30 KARA SEVDA

ERKENCİ KUŞ DİZİSİ OYUNCULARI

Demet Özdemir(Sanem SOYSAL)

1992 Kocaeli doğumlu olan Demet Özdemir 26 yaşındadır. Akşam lisesinde okulunu zar zor bitiren Demet Özdemir’in hayatı zorluklarla geçti. İş hayatına Bengü’nün dansçı kızlarından biri olarak başlayan Demet Özdemir Güzelliği ile bir anda dikkat çekmeyi başardı. 2012 yılında Pegasus reklam filminde Pegasus markasının yüzü olmayı başardı. Kurt Seyit ve Şura isimli dizide yan rol olan Ayla ile dillere destan bir oyunculuk performansı sergiledi. Kaçak Gelinler dizisinde de oynayan Demet Özdemir son olarak Çilek Kokusu dizisi ile voleyi vurdu ve kendisini dünyaya tanıtmayı başardı.

Sanem hayal kurmayı çok seven deli dolu ve zeki bir kızdır. Sanem’in en büyük hayali başarılı bir yazar olmaktır. Sanem’in kopuk hayallerinden biri de Galapagos adasına yerleşmek ve herkesten uzak yaşamaktır. Sanem Belayı kendine çekmekte ustadır. Her şey gelir onu bulur.  Sanem’in en önemli özelliği ise özel bir fotoğrafik hafızası vardır. Bir gördüğünü bir daha unutmaz.

Can Yaman(Can DİVİT)

1989 İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncu 29 yaşındadır. Yeditepe Üniversitesi’nin hukuk fakültesi mezunudur.  Aslen Yugoslavya kökenlidir. 1.83 gibi uzun boyu olan Can Yaman 80 kilodur. İlk olarak Gönül İşleri isimli dizide yer alarak üne kavuşan Can Yaman 2015 yılında yer aldığı İnadına Aşk dizisi ile yıldız olmuştur.  Son olarak Hangimiz Sevmedik ve Dolunay isimli dizilerde erkek başrol olarak yer almıştır.

Can göçebe bir hayat yaşar. Düzen kurmayı sevmez. Kimseye bağlanmaz; amacı hayatı dolu dolu yaşamaktır. Can gençliğinde su topu oynamış ama sıkıcı bulunca doğa sporlarında kendini vermiş. Başarılı bir fotoğrafçı. Her türlü riskli işe gözü kapalı girer. Şirket ile alakası yoktur ama evin büyük çocuğudur. Emre’nin abisidir. Babası Can ile gurur duyar. Erkenci Kuş dizisinde Can Yaman ve Birand Tunca Demet Özdemir’e aşık iki kardeşi canlandıracak.

Öznur Serçeler(Leyla Aydın)

Öznur Serçeler Dolunay dizisinde Fatoş karakteri ile tanınmıştır. Öznur Serçeler 1987 yılında Kayseri doğmuştur. Bilkent Üniversitesi mezunu olan Öznur Serçeler ilk olarak Hayat Devam Ediyor dizisi ile ekranlara çıkmıştır. son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem Komedi Türkiye Programı ve Dolunay dizisinde  dizisinde yer almıştır.

Leyla Sanem’in yani Demet Özdemir’in ablası rolünde yer alacaktır. Leylabiricik kızıdır. Leyla aynı zamanda annesi Mevkibe’nin gurur kaynağıdır. Leyla çok kararlı güzel ve hırslı bir kızdır.  Leyla’nın en büyük hayali başarılı bir iş kadını olabilmek ve plazalarda çalışmaktır.

Birand Tunca(Emre DİVİT)

Son olarak ‘Mehmetçik: Kut’ül Amare’ dizisinde rol almıştır. Birand Tunca Erkenci Kuş dizisinde Can Yaman’ın kardeşi olarak karşımıza çıkacak.

Emre Can’ın küçük kardeşidir. Emre ajansta finans işlerine bakar. Emre çok sağlıklı beslenir spor yapar, takım elbise giyer. Emre çalışkan olduğu kadar konforuna çok düşkünüdür ve oldukça çok lüks yaşar. Can ile neredeyse ortak yönleri yoktur. Can dağ adamı iken Emre plaza erkeğidir. Emre Aylin ile sevgilidir. Emre şirketin patronu olmak için uğraşır. Emre şirketin aynı zamanda ajanıdır çünkü sevgilisi Aylin’e iş paslar şirketten.

Özlem Tokaslan(Mevkıbe)

Son olarak No:309 ve ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinde rol almıştır.

Mevkıbe Sanem ve Leyla’nın annesidir; Mevkıbe mahallenin delidolu kadınlarından biridir. Mevkıbe aslında İyi bir annedir ama Sanem’den çok Leyla’yı sever ve kızları arasında ayırım yapar. Büyük kızı Leyla onun için yeni bir şanstır. Başarısızlığını Leyla’nın başarıları ile kapatmak ister.

Berat Yenilmez(Nihat)

Berat Yenilmez Seksenler dizisinin meşhur Pastahaneci Sami karakteri olarak tanınır. 1970 Sakarya doğumlu olan Berat Yenilmez 48 yaşındadır.

Nihat Sanem ve Leyla’nın babasıdır. İki kız sahibi olan Nihat 40 yıldır bakkal olarak hayatını kazanmaktadır. Nihat çok hırslı biri değildir öyle zengin olma gibi bir niyeti de yoktur. Kendi yağında kavrulmuş ama para için asla prensiplerinden ödün vermemiştir. Nihat sevgi dolu, dürüst, sakin bir adamdır.

Mehmet Cihan Ercan(Muzaffer) Zebercet

1984 Ankara doğumu olan Mehmet Cihan Ercan 34 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Leyla ile Mecnun ve Ben de Özledim dizileri ile kendini tanıtmıştır.

Zebercet takma adı. Gerçek adı ise Muzaffer. Zebercet aşkı bildi bileli Sanem’e aşık. Zebercet çok duygusal bir adam ama dışarıdan bakıldığında çok farklı bir insan olarak değerlendirilebilir. Duygularını ifade etmeyi bilmiyor. Miras yedi. Miras kalan malların kirasını harcıyor. Annesi Aysun’a çok düşkün.

 
Tuğçe Kumral(Deren)

Asla Vazgeçmem dizisinde hayat verdiği Elmas karakteri ile son dönemde gündeme gelmiştir. 1983 yılında İzmir’de dünyaya gelen Tuğçe Kumral 35 yaşındadır. Evlat Kokusu dizisinde de Seher rolü ile yer almıştır.

Deren Keskin çok başarılı ve hırslı bir kadın. Reklam dünyasının önemli isimlerinden. Ajansın en yaratıcı ve gözde ismi de o. Deren Aziz Bey’in en güvendiği elemanı. Aslında Deren babasının parasıyla yurt dışında eğitim  almış hem sosyetik hemde havalı.Anıl Çelik(Cey Cey) Cengiz

Son olarak Çilek Kokusu dizisinde Erdem ve Hayat Sevince Güzel dizisinde Bakkal Yaşar karakterine hayat vermiştir. 1988 Ankara Doğumludur ve Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.Cey Cey lakaplı Cengiz Ajansın en renkli siması. Cengiz stajyer olmasına rağmen sevilen biri. Cey Cey’in en farklı özelliği ise keşfedilmemiş çok iyi bir estetik zevki olması. Her şeye katlanır ama rüküşlüğe katlanamaz. Nerede bir rüküş görse laf çakar. Her şeyin en iyisi nerededir, nerede ne yenir, ne içilir bilir. Hem sivri dilli hemde sevilen bir isim.
Sibel Şişman(Güliz)

Son olarak Yeter dizisinde Yonca karakterine hayat vermiştir.

Gülis Aziz beyin asistanıdır. Şirkette her şeyi duyar görür ve haber verir.

Ceren Taşçı(Ayhan)

Ceren Taşçı No 309 dizisi ile ünlenmiştir. 15 Mayıs 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ceren Taşçı, Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezunudur. 1.60 cm boyu vardır ve 65 kg dır

Ayhan Sanem’in mahalleden yakın arkadaşı. Dobra bir kızdır Ayhan hile hurda bilmez kimsenin arkasından oyun oynamaz.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT