1. HABERLER

  2. Binali Yıldırım Valide Sultan Gemisi’nde hemşehrileri ile buluştu
Binali Yıldırım Valide Sultan Gemisi’nde hemşehrileri ile buluştu

Binali Yıldırım Valide Sultan Gemisi’nde hemşehrileri ile buluştu

AK Parti İstanbul Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, 16 Mart günü ilk olarak eşi Semiha Yıldırım ile Erzincan Kayı Köyü Derneğinin, Valide Sultan Gemisi’nde düzenlediği kahvaltı programında hemşehrileri ile buluştu.

A+A-

Daha sonra Üsküdar İskelesi'ne gelerek burada bir süre yürüyen Yıldırım, esnaf ve vatandaşlarla tokalaşıp, hatıra fotoğrafı çektirdi ve daha sonra çiçek satan esnafa da uğrayıp çiçek aldı.

Ayrıca Yıldırım, İskele bölgesinde Vatan Partisi, BTP, İYİ Parti, MHP ve CHP stantlarını da ziyaret ederek, çiçek verdi.

Üsküdar Meydan programının ardından Cumhuriyet Mahallesi’nde seçim otobüsü ile halkı selamlayan Binali Yıldırım, otobüsten inerken meşaleler ve karanfillerle karşılandı.

Burada bir konuşma yapan Yıldırım, "Sevgili gençler, sevgili Üsküdarlılar, hepinizi bu güzel günde muhabbet ve saygıyla selamlıyorum. Günününüz mübarek olsun geleceğiniz aydınlık olsun. 2 haftamız kaldı. Yol arkadaşlarım 2 hafta boyunca durmayacağız, yorulmayacağız, daha çok hemşehrimizin ve kardeşimizin gönlüne gireceğiz. İnşallah 31 Mart'ta, Hilmi Türkmen'i Üsküdar'a tekrar başkan yapıyor muyuz? Gönül belediyeciliği için durmak yok, yola devam ediyor muyuz? Allah şevk ve gayretimizi artırsın." dedi.

Üsküdar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi açılışı ve Ata-2 Sitesi’nin tapu dağıtım törenine katılan Binali Yıldırım daha sonra Tebessüm Kahvesi’nde çalışan down sendromlu çocuklarla bir araya geldi.

HABERE YORUM KAT