1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yusuf Aktaş nam-ı diyar Reynmen, magazin muhabirini tokatladı!
Yusuf Aktaş nam-ı diyar Reynmen, magazin muhabirini tokatladı!

Yusuf Aktaş nam-ı diyar Reynmen, magazin muhabirini tokatladı!

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Yusuf Aktaş, nam-ı diyar Reynmen, kendisini görüntüleyen magazin muhabirine çirkin bir saldırı gerçekleştirdi. Reymen, gazeteciye tokat atarak karakolluk oldu.

A+A-

"Derdim olsun" ve "Ela" şarkıları ile adından çok söz ettiren Reynmen lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş, kız arkadaşı olduğu iddia edilen Miss Turkey 2013 Güzellik yarışmasında ikinci ve Survivor güzeli Berrin Keklikler ile görüntülenince sinirini habercilerden çıkardı.

Reynmen olarak bilinen Yusuf Aktaş, önceki gece Berrin Keklikler ile bir alışveriş merkezindeydi.

MAGAZİN MUHABİRİNİ TOKATLADI!

Sevgilisi olduğu iddia edilen Berrin Keklikler ile yakalanmasına sinirlenen Reynmen, Show TV kameramanı Volkan Özdemir'in ve Uçankuş TV’nin muhabiri İsmail Şen’in ellerindeki telefonlarını gasp etti. Ve Show TV muhabiri Mehmet Akif Yaman'a tokat attı. Habercilerin uğramış olduğu gasptan dolayı polise haber verildi. Polislerin gelmesi üzerine, Yusuf Aktaş, basın mensuplarının cep telefonlarındaki görüntüleri yok ederek geri verdi.

 Yusuf Aktaş'ın tokat attığı Mehmet Akif Yaman'ın kaşı patladı. Alışveriş merkezindeki güvenliklerin zorla tuttuğu Yusuf Aktaş, ‘O makineyi alırım. Kırarım! İsimleriniz söyleyin sizi aldıracağım” diye konuşarak etrafa tehditler savurdu.

Olay yerine gelen polis memurları habercilerin şikayetinden dolayı Yusuf Aktaş’ı ekip arabasına bindirerek İstinye karakoluna götürdü. Taraflar birbirlerinden şikayetçi oldular.

Tokat yiyen Show TV muhabiri Mehmet Akif Yaman, İstinye Devlet Hastanesine giderek darp raporu aldı.

HABERE YORUM KAT