1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Yandex Mail servislerinde büyük sorun! Yandex mail ne zaman düzelecek?
Yandex Mail servislerinde büyük sorun! Yandex mail ne zaman düzelecek?

Yandex Mail servislerinde büyük sorun! Yandex mail ne zaman düzelecek?

Google’den sonraki en büyük arama motoru olarak yerini alan Rus menşeili arama motoru yandex’in mail servislerinde sorunlar yaşanıyor. Özelikle kurumsal servisilerini kullananlar mail trafiğinden şikayetçi..

A+A-

Yandex mail servislerinde yaşanan sorunun ardından internet kullanıcıları yandex mail çöktü mü, yandex mail neden açılmıyor, ne zaman açılacak sorularının cevapları arıyor. Haberimizden konuyla alakalı bilgi edinebilirsiniz.

YANDEX'TEN AÇIKLAMA BEKLENİYOR

Mail sorunuyla alakalı olarak şuan için yandex tarafından bir açıklama yapılmadı. Sorunun Türkiye’den mi yoksa, Yandex yapılan bir siber saldırandan mı bilinmiyor. Yandex bir açıklama yapar yapmaz sayfamızda yer vereceğiz.

YANDEX SORUNU DOĞRULADI

Konuyla ilgili Yandex Mail’in Twitter hesabına birçok tweet atılmaya başlandı. Türkiye’den atılan tweetlere cevap veren şirket attığı tweette, bazı kullanıcıların Yandex hizmetlerine erişmekte zorluk yaşadığını doğruladı. Ayrıca uzmanların sorunu gidermek için çalıştığı da belirtildi.

Güncelleme: 6 Şubat 2020: Yapılan çalışmalar sonuç verdi. Akşam saatlerinde mail akışları düzeltildi.

yandex-mail.png

YANDEX MAİL KULLANICILARIN SON BİR SAAT İÇİNDEKİ PAYLAŞIMLARI

- yandex maili şirket maillerimizde kullanıyoruz bizde yaklaşık bir saattir aynı şekilde problem devam ediyor sıkıntı genel umarım en kısa zamanda sorunumuz çözülür.

- Evet genel bir sorun şuanda tüm yandex kurumsal mail kullananlar sorun yaşıyor. İnşallah en kısa sürede çözerler yoksa sıkıntı büyük

- Merhabalar Yandex Mail alt yapısını kullanıyoruz. Tüm müşterilerimizin maillerine erişimi kayboldu. Aynı sorunu yaşayan var mıdır? MX PTR kayıtları hatalı gözüküyor.

- Bende telefondan bağlanma sorunu yaşıyorum. @yandex.com uzantısında

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT

3 Yorum