1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Umut Bebek Annenin Umudu Oldu
Umut Bebek Annenin Umudu Oldu

Umut Bebek Annenin Umudu Oldu

Gaziantep ilinde bebeğini kucağına aldıktan hemen sonra hastanede kocasının bıçaklı saldırısına uğrayan Güldane Yırtıcı, “Oğlumun ismini 'Umut' koyduk çünkü o benim yaşama umudum oldu.”dedi.

A+A-

Cani eşinin en ağır cezalarla yargılanmasını isteyen Yırtıcı,"Hiçbir kadın ölmemeli, hiçbir çocuk annesiz kalmamalı" cümlelerini kullandı.

Güldane Yırtıcı, o üzücü ana dair, "Saat 17.00-18.00 gibi kayınvalidemle geldiler, bebeği gördüler. Hiçbir şey olmamış gibi geri çıkıp gittiler." dedi. 

Ablasının onu kurtardığını bildiren Güldane Yırtıcı ‘ablam olmasaydı ben şuan hayatta değildim.’ diye konuştu.

Cani eşin en ağır cezaya çarptırılmasını talep eden Güldane Yırtıcı, "Onun hayatımdan tamamen çıkmasını istiyorum. O gelecek korkusuyla yaşamak istemiyorum. Bir daha onu hiçbir zaman görmek istemiyorum. Hafif ceza almasını istemiyorum, en ağır cezayla yargılanmasını istiyorum. Hiçbir kadın ölmemeli, hiçbir çocuk annesiz kalmamalı." cümleleriyle üzüntüsünü dile getirdi.

Biri 7 yaşlarında diğeri 4 yaşlarında 2 tane evladı olan Güldane Yırtıcı çocuklarının annesiz kalmasına ablasının mani olduğunu ve yeni doğan bebeğinin ona umut olduğunu şu sözleri ile tamamladı:"Onlar annesiz kalacaktı ama çok şükür ki o an ablam vardı. O araya girip beni kurtardı. Yaralanmama rağmen çok şükür ki hayattayım. Bebeğim benim umudum oldu. Benim ve kardeşlerinin umudu oldu. Bundan sonraki hayatımda inşallah o insanı görmem. İnşallah alabileceği en ağır cezayı alır. Ben artık korkuyla yaşamak istemiyorum. Eğer çıkarsa bana, aileme ve çocuklarıma her türlü şeyi yapabilir."

HABERE YORUM KAT