1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ücretsiz Servis Vaadi? O da ne!
Ücretsiz Servis Vaadi? O da ne!

Ücretsiz Servis Vaadi? O da ne!

İstanbul Büyükşehir belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, yerel seçimler öncesinde yaptığı propaganda da İlkokul öğrencilerine ücretsiz servis vaat etmişti.

A+A-

Ancak Cumhuriyet Halk Partisi'nin kampanya sorumlusundan tanıtım videosu "sahte olabilir" çıkışa geldi. Cumhuriyet Halk Partisi genel başkan yardımcısı ise Cumhuriyet Halk Partisinin böyle bir vaadinin olmadığını söyledi.

Videolardan daha önce izlemiştik . Şimdi de halen sosyal medyada videoların bulunabileceği biliniyor. Seçim vaatlerinde insanları bu şekilde kandırıp seçildikten sonra ise vaatlerini yerine getirmeyen kişiler şu anki söylemleriyle insanlara hayret veriyorlar. Ekrem İmamoğlu ücretsiz vermemek yetmezmiş gibi okul servislerine %13’lük bir zam yaparak akıllara durgunluk verdi.

"ÜCRETSİZ SERVİS VAADİMİZ OLMADI"

İstanbul Büyükşehir belediye başkanı Ekrem İmamoğlu yardımcısı Murat Ongun ise "İstanbul’da seçim vaatlerimiz arasında ilkokul öğrencilerine ücretsiz servis vaadimiz olmadı" dedi. Ekrem İmamoğlu'nun ağzından böyle bir vaadi olmadığını dile getiren Ongun; Bizim seçim vaatlerimiz halen internet sitemizde duruyor. O videoyu Cumhuriyet Halk Partisi kampanya yöneticisine sormanız gerekir" ifadesini kullandı.

Sonuç olarak seçim vaadi ve kimse üzerine almıyor bizde sanıyoruz ki ilerleyen zamanlarda hiçbir vaadini yerine getirmeyecek. Biri evet dese öbürü hayır diyor.

HABERE YORUM KAT