1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Sevgilisiyle Yakalanan Çağatay Ulusoy, Fazla Kilolarıyla Dikkat Çekti!
Sevgilisiyle Yakalanan Çağatay Ulusoy, Fazla Kilolarıyla Dikkat Çekti!

Sevgilisiyle Yakalanan Çağatay Ulusoy, Fazla Kilolarıyla Dikkat Çekti!

Adını Feriha koydum dizisiyle adını duyuran şimdilerdeyse "Hakan: Muhafız" dizisinde rol alan genç kızların hayranı olduğu Çağatay Ulusoy, sevgilisi Duygu Sarışın ile görüntülendi. Ulusoy, fazla kilolarıyla dikkat çekti.

A+A-

Genç çift karantina zamanında sürekli çıkan ayrılık haberlerine meydan okurcasına mutluluklarını herkese gösterdi. Yasakların kalkmaya başlamasıyla hızlarını Bodrum’da alan genç sevgililer teknede eğlenceli zamanlar geçirirken görüldü.

Çift, Magazin Burada aracılığıyla görüntülenirken Çağatay Ulusoy yeni dış görünüşüyle şok etti. Ulusoy’un bir hayli kilo almış olduğu ve saç ile sakalını uzattığı gözlerden kaçmadı. Ulusoy balık tutmak için bota binecekken sevgisini de yanında istedi. Teknenin ön kısmına giden ikili arasında balık tutarken küçük bir gerilim yaşansa da çift çabucak uzlaştı. Balık tutma görevine kimi zaman Çağatay Ulusoy geçerken kimi zaman da Duygu Sarışın geçti. Fakat yakaladıkları balıkları Ulusoy denize geri attı.

Bodrum’daki teknede eğlenceli vakit geçirdikleri her hallerinden belli olan genç aşıklar adeta birbirine doyamadı. Başka arkadaşları da teknede bulunurken onlarla oyunlar oynayıp keyifli vakit geçirdiler. Sürekli sarmaş dolaş olan çift haklarında çıkan haberleri de böylelikle yalanlamış oldu.

HABERE YORUM KAT