1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Seren Serengil Dava Açıyor
Seren Serengil Dava Açıyor

Seren Serengil Dava Açıyor

Bir süre önce Acun Ilıcalı ve Seren Serengil arasında geçen tartışmalar sonucunda Seren Serengil kendisine iftara attığını iddia ettiği Acun Ilıcalı'ya dava açmaya hazırlanıyor.

A+A-

Serengil geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı'nın kanalındaki Gel Konuşalım adlı programında sucunu olan Seray Severin sözlerini eleştirip aynı zamanda Acun Ilıcalı'ya da çarpıcı göndermelerde bulunmuştu. Serengil'in bu açıklamaları üzerine Ilıcalı ise sosyal medya üzerinden cevap verdi.

Acun Ilıcalı şu sözleri kullandı " Serengil'in  programımızı karalamasındaki asıl sebep programlarımızda çalışmak istemesi ve bizim kabul etmememiz olabilir mi :)"diyerek Serengil'in kendi kanallarında çalımak istediğini iddia etti.

Bu açıklamaların üzerine Serengil'in Avukatı basın açıklamasında bulundu.

Yapmış olduğu basın açıklamasında Seren Serengil'in Tv8'den hiçbir şekilde iş talebi olmadığını ve bu açıklamaları yapan Acun Ilıcalı'dan söylediği sözlerin ispatını istedi.

Yaptığı bu açıklamalara ek olarak  kişi hakkında karalama yapmaya çalışma suçundan Ilıcalı hakkında suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı.

 

HABERE YORUM KAT