1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şenol Güneş ile ilgili olay yaratacak iddia!
Şenol Güneş ile ilgili olay yaratacak iddia!

Şenol Güneş ile ilgili olay yaratacak iddia!

Siyah-Beyazlı takıma tam tamına iki yıl art arda şampiyonluk yaşamanın sevincini ve gururunu tattıran tecrübeli teknik direktörümüz Şenol Güneş ile ilgili tepki alacak ve dikkatleri toplayacak bir iddia söz konusu oldu.

A+A-

TRT Spor'da yayınlandığını bildiğimiz Spor Manşet programımızda gündemdeki olayları ve söz konusu olan söylentileri kaleme alan yazarımız Cem Dizdar, Şenol Güneş'in Siyah-Beyaz takımı çalıştırdığı zaman diliminde Enzo Roco transferi adına aldığı duyum hakkında canlı yayında açıklama yapmayı ihmal etmedi.

Bildiğimiz üzere 2015-2019 yıllarının arasındaki zaman diliminde siyah-beyaz takımın teknik direktörlüğünü yapmış bulunan ve siyah-beyazlı takıma tam tamına iki defa şampiyonluk sevincini ve gururunu yaşatan teknik direktör Şenol Güneş ile ilgili dikkatleri toplayıp ve tepkiler alacak bir iddia gündeme geldi.

Siyah-beyaz takımda Enzo Roco'nun transferinin gerçekleştirildiği zaman dilimiyle alakalı söz konusu olan söylentileri olduğu gibi aktaran Cem Dizdar, "Dün gece çok güvendiğim bir kaynaktan enteresan bir haber geldi. Şenol Güneş, Merih Demiral'ı bekliyormuş sabah idmanında Enzo Roco'yu karşısında görmüş." açıklamasında bulundu fakat olayın ne olduğunu kimse net olarak açıklamadı.

HABERE YORUM KAT