1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Uzaktan Kumandalı Araba Görmek Tabiri, Anlamı
Rüyada Uzaktan Kumandalı Araba Görmek Tabiri, Anlamı

Rüyada Uzaktan Kumandalı Araba Görmek Tabiri, Anlamı

Rüyada Uzaktan Kumandalı Araba Görmek, Rüyada Araba Kiralamak, Araba Pazarı Görmek, ne demektir, ne şekilde yorumlanır ve nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını içeriğimizde bulabilirsiniz.

A+A-

Rüyada Uzaktan Kumandalı Araba Görmek Böyle bir rüya bazı isteklerinizin gerçekleşmesi imkansız olduğunun ve kendinize daha ulaşılabilir hedefler koymanız gerektiğinin göstergesidir.

Rüyasında uzaktan kumandalı araba süren kişi gerçek yaşamında geçimini zor yollardan ve güçlükle sağlar; ama bu çalışmalarının sonucunda hayatının kalan kısmında rahat eder.

Rüyada Araba Kiralamak

Rüyasında araba kiralamak, genellikle emanete yorulur. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi yakın çevresinden bir kişi bir söz veya bir mal emanet eder. Eğer kiraladığınız araba ile kaza yaparsanız bu emanete hıyanet edeceğinize; eğer kiraladığınız arabayı düzgün bir şekilde görürseniz bu sırrı dama saklayacağınıza delalet eder.

Rüyada Araba Pazarı Görmek

Rüyasında araba pazarına giden ve oradan araba seçen kişi gerçek hayatında bolluk ve berekete kavuşur. Bu rüya önünüze çıkan fırsatları değerlendirirseniz birçok güzel ve hayırlı olay yaşayacağınıza ve mutlu bir ömür süreceğinize işaret etmektedir. Araba pazarında dolaşan fakat bir şey almayan kimse ise önüne çıkan fırsatlardan herhangi birisini tercih edemez ve bu nedenle başarılı olamaz. Bazen de bu rüya eş seçimine, yakında taliplerinizden birisi ile evleneceğinize işarettir.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Araba Kullanan Kadın Görmek

Bu rüya o kadının başarılı olacağına ve insanlar tarafından tanınıp, sevilen bir makama ulaşacağına işarettir. Bazen de o bayanın neslinden gelecek bir kimsenin yükselmesine, özellikle rüya sahibi ile aralarında geçecek münasebete veya o kişinin yanında çalışacağına yorulabilir. Eğer araba süren kadın yabancı birisi ise rüya sahibine bir bayan eliyle ulaşacak yardıma ve ihsana yorulabilir.

Rüyada Araba Kullanmanın Psikolojik Yorumu

Rüyada araba kullanan kişi genellikle özgürlüğüne düşkün ve daima rahat yaşamayı isteyen bir kimsedir. Bu rüya bilinçaltınızdaki özgür ruhu, gerçeklerden ve tüm sıkıntılardan kurtulma isteğinize su yüzüne çıkarır. Böyle bir rüya gören kimse eğer üzüntü içindeyse veya başında herhangi bir sıkıntı varsa tüm bunlardan kurtulmak ve uzaklaşmak için farklı yerlere gitmek ve mekân değişikliği yapmak ister. Yaşamında zorlu süreçlerden geçen ve diama sıkı çalışması gereken kimseler için bu rüya artık rahatlama isteğine ve mutlu olma arzusuna yorulur. Araba kullanmayı seve kişiler içinse bu rüya içlerindeki bu isteğin dışavurumudur.

 

HABERE YORUM KAT