1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Kendini Çocuk Olarak Görmek Tabiri ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Kendini Çocuk Olarak Görmek Tabiri ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Kendini Çocuk Olarak Görmek Tabiri ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Kendini Çocuk Olarak Görmek Tabiri ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Çocuk Sahibi Olmak tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada kendini çocuk olarak görmek, yetişkin kadının görmesi durumunda erkeksi tavırlara sahip olduğuna delalet etmektedir.

Rüyada kendini çocuk olarak görmek, yetişkin erkek tarafından görülmesi durumunda ise halen daha çocuksu tavırlara sahip olunduğunu işaret etmektedir. Aynı zamanda da tam olgunlaşılmadığının da göstergesidir.

Rüyada Çocuk Sahibi Olmak

Rüyada çocuk sahibi olmak, evlat sahibi olunmaması durumunda kaybedildiği bir şeye sahip olunacağına ya da umudun kesilmek üzere olduğu bir işin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Çocuk Kaybetmek

Rüyada çocuk kaybetmek, iş ve özel hayatta gerçekleşmesi muhtemel olmayan bir işe delalettir. Bazı şeylerin aksi yönde gittiğine ve düzensiz olduğuna yorulur. Mutsuz bir hayata da delalet etmektedir.

Rüyada Bir Çocuğun Saçını Çekmek

Rüyada bir çocuğun saçını çekmek, borç verilen kişiden geri ödeme almak için ısrarcı davranılacağına delalet etmektedir.

Rüyada Çalışan Bir Çocuk Görmek

Rüyada çalışan bir çocuk görmek, hayırlı ve huzurlu döneme delalettir. Küslüklerin biteceğine de işaret etmektedir.

Rüyada Çocuk Kurtarmak

Rüyada çocuk kurtarmak, kişilerin çocuksu yönlerini kaybetmekten korktuğuna delalettir. Aynı zamanda da zarar gören olumlu yönlerini düzeltmek için gösterilen çabaya da yorulur.

Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek

Rüyada ağlayan çocuk görmek, hastalık manasına gelmektedir. Aynı zamanda da düşman anlamını da içermektedir. Düşmanın çocukça tavırlarının olduğuna işaret etmektedir. Görülen çocuğun ağlamanın yanında burnunun akması da hasta olunacağına işaret etmektedir.

HABERE YORUM KAT