1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Kanser Olduğunu Görmek ne manaya gelir? Rüya Tabirleri
Rüyada Kanser Olduğunu Görmek ne manaya gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada Kanser Olduğunu Görmek ne manaya gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada kanser olduğunu görmek ne manaya gelir, kanser olduğunu görmek iyi mi kötü müdür? Rüyada kanser olduğunu görmek, iyi manaya gelmemektedir. Rüyayı gören kişinin yaptıklarından ötürü pişman olacağı manasını içerir.

A+A-

Rüyada kanser olduğunu görmek, kişinin geçmişinden beridir gelen ve hayatını daha da sorunlu kılan durumlara delalet etmektedir.  Sürekli düşünceli ve karamsar bir yapı içerisinde olduğunu ifade etmektedir. Aynı zamanda da çözüm üretemediği ve arada kaldığı sorunlara da delalettir.

Zamanında tedbir alınmamasından ötürü son derecede zorlu problemlere yorulmaktadır. Aynı zamanda da hayatında ciddi kararlar alarak değişimler içerisine gireceğine delalettir. Her türlü yıpranmışlığa ve güçsüzlüğe de işaret etmektedir.

Rüyanızda kanser hastalığından kurtulmak

Rüyanızda kanser hastalığından kurtulduğunuzu görmeniz, maddi sıkınlarınızı sona ereceğine işaret etmektedir. Eğer hastalıktan kurtulamazsanız bir yakınınızın hastalanacağı ve ya kavga edeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Kanser Olduğunu Öğrenmek

Rüyada kanser olduğunu öğrenmek, kişinin çözümsüz problemleri olduğuna ve kendisini fazlasıyla yorduğuna delalet etmektedir. Aynı zamanda da hiçbir şeyle uğraşmaktan keyif almayacağı günleri göstermektedir.

Rüyada Kanser Olduğunu Görmek ne manaya gelir?

Rüyada Kanser Olduğunu Görmek ve Ağlamak

Rüyada kanser olduğunu görmek ve ağlamak, rüya sahibinin tüm sorunlarından ve hastalıklarından kurtularak; büyük bir rahatlama içerisine gireceği manasını içermektedir.

Rüyada Kanser Olduğunu Duymak

Rüyada kanser olduğunu duymak, rüya sahibinin zor günlerine ve umursuz kalacağına delalettir. Hayatının olumsuz etkileneceği manasını içermektedir.

Rüyada Kanser Hastası Görmek

Rüyada kanser hastası görmek, hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin talihsiz anlarına ve kötü günlerine işaret etmektedir. Aynı zamanda da içinden çıkılmayacak işlere de delalettir.

Rüyada Meme Kanseri Olduğunu Görmek

Rüyada meme kanseri olduğunu görmek, rüya sahibinin özgür yanının baskıyla örtüldüğüne ve bundan dolayı da rahatsız olduğuna delalet etmektedir.

Rüyada Kanser Olduğunu Görmek ne manaya gelir?

Rüyada Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada hasta olduğunu görmek,  ters mana içermektedir. Rüya sahibinin tüm hastalıklarından kurtulacağı anlamına gelmektedir.

Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT