1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Hasta veya Mutsuz Bir Çocuk Görmek ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Hasta veya Mutsuz Bir Çocuk Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Hasta veya Mutsuz Bir Çocuk Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Hasta veya Mutsuz Bir Çocuk Görmek ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada hasta veya mutsuz bir çocuk görmek, düşmanlardan gelecek olan kötülük manasını içermektedir. Ayrıca, Hasta bir çocuk görmek, sevmediğiniz size kötülük yapan birisinde gelebilecek bir kötülüğü de  temsil etmektedir.

Rüyada Yeni Doğmuş Çocuk Görmek

Rüyada yeni doğmuş çocuk görmek, her şeye sıfırdan başlanacağına delalettir. Aynı zamanda da sorunları kimseye belli etmeden yaşama anlamına da gelmektedir. Gerçek duyguları göstermeme ve rol yapma manasını da taşımaktadır.

Rüyada Bir Çocukla Birlikte Oyun Oynamak

Rüyada küçük bir çocukla birlikte oyun oynamak, aşk yaşantısında umut veren gelişmelere delalettir. Evlilik başlangıcına işaret etmektedir.

Rüyada Çocuk Düşürmek

Rüyada çocuk düşürmek, kırılmak ve üzülmek manalarına gelmektedir. Kişilerin isteklerinin gerçekleşmeyeceğine ve çabaların boşa gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada Çocuk Sevmek

Rüyada çocuk sevmek, rüya sahibini memnun edecek ve yeniden gülmesini sağlayacak tecrübelere delalet etmektedir. Güzel gelişmelere ve duygulara işaret etmektedir.

Rüyada Çocuk Bezi Görmek

Rüyada çocuk bezi görmek, hayırlı bir rüya değildir. Maddi sorumluluklardan ötürü zorlanma manasına gelmektedir. Fedakarlıkların artacağı anlamını da içermektedir.

Rüyada Koşan Çocuk Görmek

Rüyada koşan çocuk görmek, neşeli ve huzurlu olunacağı manasına gelmektedir. Geleceğin ve şansın iyi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Çocuğun Suda Boğulduğunu Görmek

Rüyada çocuğun suda boğulduğunu görmek, oldukça kötü bir olayla karşı karşıya kalınacağına işaret etmektedir. Bu olayı geçiştirmek için gayret gösterileceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Özürlü Erkek Çocuğu Görmek

Rüyada özürlü erkek çocuğu görmek, işin istenildiği gibi olmayacağına ve utanç duyulacağına delalettir. Aynı zamanda da bir hatadan sorumlu tutulmaya yorulmaktadır.

Rüyada Balkondan Düşen Çocuk Görmek

Rüyada balkondan düşen çocuk görmek, ders niteliğinde kötü bir gelişme yaşanacağına delalettir. Bu olayı tekrar yaşamada gerekli önlemlerin alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada Küçük Erkek Çocuğu Dövmek

Rüyada küçük erkek çocuğu dövmek, rüya sahibinden beklenmeyen davranışların görüleceğine işarettir. Bu davranışlar etraftakiler tarafından hoş görülmeyeceğine işarettir. Ancak rüya sahibi davranışlarını sergilemeyi sürdürecektir.

Rüyada Çocuğu Giydirmek

Rüyada çocuğu giydirmek, bir işi gönülden isteyerek gerçekleştirmek manasına gelmektedir. Bu işi samimiyetle ve severek yapmaya yorulmaktadır.

 

HABERE YORUM KAT