1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Elde Yara Görmek ne anlama gelir? Elde Yara Görmenin Psikolojik Yorumu nedir?
Rüyada Elde Yara Görmek ne anlama gelir? Elde Yara Görmenin Psikolojik Yorumu nedir?

Rüyada Elde Yara Görmek ne anlama gelir? Elde Yara Görmenin Psikolojik Yorumu nedir?

Rüyada elde yara görmek nedir, neye yorumlanır, ne anlama gelir? bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Elde Yara Görmenin Psikolojik Yorumu da sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

A+A-

Rüyada elde yara görmek, maddi açıdan büyük bir ödeme yapılması sonrasında kısa süreli zorluk yaşamaya işaret etmektedir.

Hesapta olmayan bu ödemelerin tüm planları tepetaklak edeceği ve sıkıntılı bir sürece sokacağı manasına gelmektedir. Elde yara görmek aynı zamanda da kıskanılan bir iş yapmaya ve etrafındakilerin de küçümsemesine işaret etmektedir. Hastalık manasına da gelen bu rüya şehir dışına çıkmaya da delalettir.

Rüyada Elde Yaralar Çıkması

Rüyada elde yaralar çıkması, rüya sahibinin her şeye takılmasına ve dertlerine üzülmesine bağlı olarak hasta olacağına delalettir. Etrafındakilere yakınmasından dolayı da çözüm bulmakta gecikeceği anlamını içermektedir. Öte yandan hastalık nedeniyle işlerin aksamasına da yorulmaktadır.

ne-anlama-gelir.jpg

Rüyada Elini Kesmek

Rüyada elini kesmek, kanın görülmesi durumunda maddi kayba işarettir. Kesilen kısımdan kemiğin görülmesi büyük bir hataya işaret etmektedir. Sadece etin görülmesi halinde de güven kaybı yaşanacağına işarettir.

neye-yorumlanir.jpg

Rüyada Elde Yara Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada elde yara görmek, rüya sahibinin kendinde sürekli olarak hata arayacağını ve insanlara güvenmeyeceği manasına gelmektedir. Aynı zamanda da fazlasıyla gururlu olacağına da delalettir.

HABERE YORUM KAT