1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada El Arabası Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada El Arabası Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada El Arabası Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada El Arabası Görmek Tabiri ne demektir, ne şekilde yorumlanır ve nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını içeriğimizde bulabilirsiniz.

A+A-

Rüyada görülen el arabası, meşakkatle ele geçecek paradır. Bu rüyayı gören kimse ister özel ister iş hayatında olsun bazı zorluklarla karşılaşarak sıkıntı yaşar.

Bazen bu rüya arkadaşları ile aranın bozulmasına, aile hayatındaki tartışmalara ve sıkıntılara, evlatlarından dolayı başa gelecek bir musibete, iş yaşamında istediği sonucu alamamaya yorulur. Bazı alimlere göre ise el arabası, tüm sıkıntılardan sıyrılmaya, bir müddet üzüldükten sonra tamamen rahatlamaya ve ferahlamaya işaret eder.

Rüyada Araba Altında Kaldığını Görmek

Rüyasında araba altında kalan kimseye kötü bir kimse tarafından bir zarar ulaşır. Bu rüya iş hayatınızda sizi çekemeyen ve daima sizin kötülüğünüzü isteyen bir adamın habercisidir. Eğer rüyada araba altında kalıp zarar görmemeniz, bu belalardan sıyrılacağınıza ve başınıza gelecek tüm kötülükleri savacağınıza işarettir. Araba altında kalıp ölmek, uzun ve bereketli bir ömre, bolluk ile geçecek bir yıla işarettir. Araba altında kalıp kurtulan veya arabanın kendisine zararı dokunmayan kişi, meslek hayatında bazı zorluklarla karşılaşır ama tüm zorluklardan başarılı bir şekilde kurtulur.

Rüyada Renkli Araba Görmek

Rüyada görülen araba genellikle rengine göre yorumlanır. Siyah araba, makam ve mevki sahibi alıp yükselmek veya bir grup insanın lideri olup onları yönlendirmektir. Sarı araba genellikle hastalığa işarettir. Bu rüyayı gören kimse kısa süreli bir hastalığa tutulur. Kırmızı araba gönül ilişkilerine, aşk hayatına yorulur. Böyle bir rüya yakında aşık olacağınıza veya evleneceğinize yorulmaktadır. Yeşil araba ise, ibadetleri doğru yapmaya, namaza devam eden ve kulluk anlamında derecesi yüksek olan bir kişidir.

Rüyada Araba İle Kaza Geçirme

Rüyasında arabası ile kaza yapan kişi, hiç beklemediği bir anda işleri bozularak para kaybeder veya makamından olur. Kaza yapmak bir tehlike ile karşılaşmaktır. Eğer kazadan kurtulursanız başınıza gelecek bir musibetten kurtulur ve tüm zorluklarda çıkarak feraha ulaşırsınız. Rüyada kazadan kurtulamadığını gören kimse kötü insanların şerrinden çekinir veya onların kendisine zarar vermesi sonucu oldukça güç bir duruma düşer.

Rüyada Arabanın Kapısını Görmek

Rüyada bir arabanın kapısını gören kişi devlet işine girer. Böyle rüyalar genellikle iş ile yorulmaktadır. Bu rüya, memuriyete, kişinin yakın zamanda yeni bir mesleğe adım atacağına, güzel başlangıçlara da yorulmaktadır. Rüya sahibi, genellikle çalışma hayatında yeni adımlar atar ve bunun sonucunda oldukça büyük bir başarı kazanır. Araba kapısı bazen de mutlu bir yuvanın ve huzurlu bir hayatın sembolüdür.

Rüyada Arabasının Çalındığını Görmek

Rüyasında arabası çalına kimse elindeki makamı kaybeder. Bu rüya, genellikle meslek hayatında yöneticilerinden azar işitmeye, yaptığı çalışmaların başarısızlığa uğramasına ve derecenin inmesine işaret eder.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Çocuk Arabası Görmek

Rüyada çocuk arabası görmek, kişinin yakında uzun bir yolculuğa çıkacağının habercisidir. Çocuk arabası sürmek, yolculuk için hazırlanmaya yorulur. Bu rüya gören kişinin iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine; bazen de hayırlı yolculuklara, rahat bir seyahatten sonra güvenle memlekete dönmeye işarettir. Rüyada içinde çocuk bulunan çocuk arabası, uzak bir yerden misafirlerinizin gelmesine, onları karşılamaya ve onlarla vakit geçirmeye yorulmaktadır. Rüyada boş bir çocuk arabası görmek ise gönül macerasına işaret eder. Bu rüya eğer gören kişi bekârsa yakında evleneceğine ve mutlu olacağına işarettir.

Rüyada Makam Arabası Görmek

Rüyasında makam arabası gören, eğer fakir ve sıkıntısı olan bir kimse ise, tez zamanda oldukça güçlü, kudretli ve varlıklı bir insanla karşılaşarak ondan yardım görür. Bu rüya kendisine güvenilen, herkes tarafından sevilen ve saygı duyulan bir kimsenin mahiyetine girmeye, onun için çalışmaya ve bu çalışmalar sonucunda oldukça büyük faydalar görmeye işaret eder. Makam arabası bazen de gören kişinin mevkisinin yükselmesine, sıkıntıların gitmesine yorulmaktadır.

Rüyada Araba Sürmek Psikolojik Anlamı

Bu rüya genellikle sıkıntıda olan ve bu sıkıntıların bitmesini arzu eden kişiler tarafından görülür. Çünkü araba sürmek özgürlüğün, ferahlığın ve kolaylığın sembolüdür. Sizin de eğer hayatınız hep engellemelerle geçiyorsa, tüm bu sıkıntılardan kurtulmak istediğinizin, kendinize yardım edecek bir kişiyi beklediğinizin göstergesidir bu rüya. Aynı rüyadaki gibi araba sürmeyi, belki bulunduğunuz yeri terk ederek yeni bir başlangıç yapmayı arzular ve isteklerinizin en kısa zamanda gerçekleşmesini umarsınız.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.