1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Duvardan Atlamak nedir, neye yorumlanır? Duvardan Atlamak ne anlama gelir?
Rüyada Duvardan Atlamak nedir, neye yorumlanır? Duvardan Atlamak ne anlama gelir?

Rüyada Duvardan Atlamak nedir, neye yorumlanır? Duvardan Atlamak ne anlama gelir?

Rüyada Duvardan Atlamak nedir, neye yorumlanır, ne anlama gelir? bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Duvardan Atlamanın Psikolojik Yorumu da sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

A+A-

Rüyada Duvardan Atlamak

Rüyada duvardan atlamak, bir engelden kurtulmak ya da bir düşmanı yenmek manasına gelmektedir. Bir soruna karşı farklı bir yoldan çözüm üretmeye işarettir. Çok yüksek bir duvardan atlamak ise büyük bir zorluğu aşmak manasına gelmektedir. Alçak bir duvardan atlamak ise rüya sahibinin iş hayatında türlü türlü problemlerle karşı karşıya kalmasına ancak bu sıkıntıları aşamamasına işarettir.

Rüyada Duvardan Atlayıp Bacağını Kırmak

Rüyada duvardan atlayıp bacağını kırmak, rüya sahibinin yanlış yollarla problem çözmek isterken bu sorunu daha da büyüteceğine işaret etmektedir. Her iki bacağın da kırılması ise düşmanlara yenilmek ve insanların kötü sözlerine maruz kalmak olarak ifade edilmektedir.

neye-yorumlanir.jpg

Rüyada Duvardan Atlarken Düşmek

Rüyada duvardan atlarken düşmek, bir işi yarım bırakmaya ve her planda aksilikler yaşamaya işarettir. Duvardan atladıktan sonra düşmek, bu işten az zararla kurtulma manasına gelmektedir.

ruyada.jpg

Rüyada Duvardan Atlamanın Psikolojik Yorumu

Rüyada duvardan atlamak, rüya sahibinin fazlasıyla düşmanı olduğunu düşünmesine delalettir. Paranoyak düşüncelere yorularak, aynı zamanda da özgür olma isteğine de işarettir.

HABERE YORUM KAT