1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Duvar Silmek nedir, neye yorumlanır, ne anlama gelir?
Rüyada Duvar Silmek nedir, neye yorumlanır, ne anlama gelir?

Rüyada Duvar Silmek nedir, neye yorumlanır, ne anlama gelir?

Rüyada Duvar Silmek nedir, neye yorumlanır, ne anlama gelir? bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Duvar Silmenin Psikolojik Yorumu da sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

A+A-

Rüyada Duvar Silmek

Rüyada duvar silmek, rüya sahibinin hatalarından vazgeçerek telafi etmek adına faaliyete geçeceğine işarettir. Küslerle barışmaya ve aile arasında bulunan miras meselesini çözmek adına da harekete geçmeye işaret etmektedir.

Rüyada Rutubetli Duvar Silmek

Rüyada rutubetli duvar silmek, hasta bir aile ferdinin tedavisini gerçekleştirmek adına gurbete gitmeye delalettir. Aynı zamanda da yakın birinin darlıktan çıkması adına destek vermeye yorulmaktadır.

Rüyada Yeni Duvar Silmek

Rüyada yeni duvar silmek, rüya sahibinin şüpheci tavrını takınarak, yolunda gidecek bir işi berbat edeceğine işarettir. Arkadaşlarla aranın bozulması ve yalnız kalma manasını içerir.

Rüyada Duvar Silmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada duvar silmek, rüya sahibinin sorunlarını çözerken kimseye bahsetmediği ve yardım isteme konusunda da gurur yaptığı söylenebilmektedir.

ruyada.jpgne-anlama-gelir.jpgnedir.jpgneye-yorumlanir.jpg

ruya-gormenin-psikolojik-yorumu.jpg

 

HABERE YORUM KAT