1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Duvar Görmek neye yorumlanır? Rüyada Duvar Görmek Psikolojik Yorumu nedir?
Rüyada Duvar Görmek neye yorumlanır? Rüyada Duvar Görmek Psikolojik Yorumu nedir?

Rüyada Duvar Görmek neye yorumlanır? Rüyada Duvar Görmek Psikolojik Yorumu nedir?

nedir, neye yorumlanır, ne anlama gelir? bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

A+A-

Rüyada Duvar Görmek

Rüyada duvar görmek, rüya sahibinin itibarı yüksek biri olduğuna delalettir. Aynı zamanda da ünlü birinin hayatını kaybedeceğine de işarettir.

Rüyada duvar görmek, uzun çabalar gösterilmesine rağmen istenilenlerin elde edilmemesine delalettir. Memlekete dönüş manasına da gelmektedir.

Rüyada duvara bakıp kendi yüzünü görmek de ölüm zamanının yakın olduğunu görmektedir. Duvarın şehir duvarı olması da askere delalettir.

Rüyada duvara yapışmış halde durmak da rüya sahibinin onur ve gururunun azalmasına işarettir. Aynı zamanda da itibarlı birine yaslanmak da tam tersi bir mana içermektedir. Rüyadaki duvarın sağlam olması, rüya sahibinin imanlı olmasına, duvarın geniş olması da güçlü birine işaret etmektedir.

neye-yorumlanir.jpg

Rüyada duvarın çatladığını görmek, ev sahibinin bela ya da sıkıntıyla karşılaşabileceğine işaret etmektedir.Rüyada duvarı yerinden kaldırmak, rüya sahibinin destek verdiği birinin yönetici olacağına işarettir.

Rüyada duvardan su çıkması, rüya sahibinin erkek akrabalarından sıkıntı göreceğine delalettir. Rüyada duvarın düştüğünü görmek ise rüya sahibinin mal sahibi olacağına işarettir. Rüyada destek alarak duvardan atlamak da kötü arkadaşlıklara işaret etmektedir.

Rüyada sağlam bir duvarda oturmak, iyi bir hayata sahip olmaya rivayettir. Rüyada duvar çökertmek de rüya sahibinin maddi olarak birine zarar vereceğine işarettir.

Rüyada duvara yaslanmak, birinden destek almaya işarettir. Rüya sahibinin üzerine duvar devrilmesi ise acı çekmeye delalet etmektedir.Rüya sahibinin önüne duvar çıkması engeller olarak ifade edilmektedir. Duvar önermek ise üzülecek olaylar yaşamaya yorulmaktadır.

ne-anlama-gelir.jpg

Rüyada Duvarın Yıkıldığını Görmek

Rüyada duvarın evin içine doğru yıkıldığını görmek, rüya sahibinin hastalanacağı manasına gelmektedir. Duvarın dışarıya doğru yıkılması ise ölüm manası içerir.

Rüyada Eski Duvarı Yenilemek

Rüyada eski duvarı yenilemek, rüya sahibinin evlenerek, yeni bir çevreye gireceğine delalettir. Rüya sahibinin eğik bir duvarı onarması ise kötü durumu yoluna koymaya işarettir.

Rüyada Duvarcı Görmek

Rüyada duvarcı görmek, kişinin makam sahibi olarak itibar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada Duvarın Yarıldığını Görmek

Rüyada duvarın yarıldığını görmek, uyarı manasını taşımaktadır. Aynı zamanda da o yerde hapishane olduğunun göstergesidir.

Rüyada Duvar Tamir Etmek

Rüyada duvar tamir etmek, rüya sahibinin kendi malı olması durumunda maddi açıdan rahatlamaya işarettir. Aynı zamanda da bir dosta destek olma manasına da gelmektedir.

Rüyada Harap Bir Duvar Görmek

Rüyada harap olmuş bir duvar görmek, bilgili birine delalet etmektedir. Aynı zamanda da kendini kaybetmiş birine de delalettir.

Rüyada harap bir duvar görmek, rüya sahibinin yakınlarında değişimler olacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda da yaşanılan noktada kötü olayların yaşanacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Duvar Yapmak/ Duvar Örmek

Rüyada duvar yapmak, kerpiçten yapılması durumunda maddi gelirde artışa ya da emanet almaya delalet etmektedir. Alçı ya da tuğladan yapılması durumunda da rüya sahibinin bencilliğine işarettir.

Rüyada taş ve kireçten duvar yapmak, dünya mallarına önem vermeye delalettir. Aynı zamanda da hastalık göstergesidir.

Rüyada Bahçe Duvarı Görmek

Rüyada bahçe duvarı görmek, rüya sahibinin dinine düşkün ve ahiret yaşantısına uygun bir biçimde yaşadığını ifade etmektedir.

Rüyada Duvar Üzerinde Oturmak

Rüyada duvar üzerinde oturmak, iş hayatında yükselerek hem iş hem de saygınlık sahibi olmaya işaret etmektedir.

Rüyada Duvardan Düşmek

Rüyada duvardan düşmek,  rüya sahibinin umut ettiği bir durumda hayal kırıklığı yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda da başarısız işlere de işaret etmektedir.

Rüyada Duvardan Atlamak

Rüyada duvardan atlamak, rüya sahibinin tehlikeli bir sürece gireceğine de işaret etmektedir.

nedir.jpg

Rüyada Aşılamaz Bir Duvar Görmek

Rüyada aşılamaz bir duvar görmek, rüya sahibinin uzun uğraşlar sonrasında amacına ulaşabileceğine de işaret etmektedir.

Rüyada Duvarı Aşmak

Rüyada duvarı aşmak, rüya sahibinin tüm engelleri aşacağına işaret etmektedir.

ruyada.jpg

Rüyada Duvar Yıkmak

Rüyada duvar yıkmak, mal sahibi olmaya işarettir. Yeni bir duvar yıkmak da üzüntülü süreçlere girmeye işaret etmektedir.

Rüyada Duvar Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada duvar görmek, rüya sahibinin kendine koyduğu engelleri göstermektedir. Aynı zamanda da kötü bir durum içeren ikaz durumunu da kapsamaktadır.

 

 

 

HABERE YORUM KAT