1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Düşük Görmek neye yorumlanır? Düşük Görmenin Psikolojik Yorumu nedir?
Rüyada Düşük Görmek neye yorumlanır? Düşük Görmenin Psikolojik Yorumu nedir?

Rüyada Düşük Görmek neye yorumlanır? Düşük Görmenin Psikolojik Yorumu nedir?

Rüyada Düşük Görmek nedir, neye yorumlanır, ne anlama gelir? bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Düşük Görmenin Psikolojik Yorumu da sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

A+A-

Rüyada Düşük Görmek

Rüyada düşük görmek, nazar manasına gelmektedir. Hayati olan bir durumdan şans eseri kurtulmaya işaret etmektedir. Aynı zamanda da etrafta bulunan haset kişilere de işarettir. Kadının düşük görmesi durumunda da çocuk sahibi olmada zorlanmaya ve tedaviler görmeye delalettir. İş konusunda dikkatli olması gerektiğine ve ketum davranılmasına da yorulmaktadır.

Rüyada Düşük Yapmak

Rüyada düşük yapmak, evlilik hayatına herkesin karışmasından ötürü eş ile bağların kopacağı manasına gelmektedir. Bekar kadınların görmesi durumunda da aşk hayatında istediklerini alamayacaklarına yorulmaktadır.

ruyada.jpg

Rüyada Düşük Yapan Birini Görmek

Rüyada düşük yapan birini görmek, kötü haber almak ve haber alan kişiye destek olmak manasına gelmektedir. Rüya sahibinin hedeflerine erişme konusunda sorun yaşayarak güven kaybedeceği manasına da gelir.

ne-anlama-gelir.jpg

Rüyada Düşük Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada düşük görmek, hamile kadınların gördüğü rüyalardan bir tanesi olarak ifade edilmektedir. Aynı zamanda da daha önceden hamilelik konusunda sorun yaşayan insanların da sık gördüğü rüyalar arasındadır.

HABERE YORUM KAT