1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Duru Su Görmek nedir, neye yorumlanır, ne anlama gelir?
Rüyada Duru Su Görmek nedir, neye yorumlanır, ne anlama gelir?

Rüyada Duru Su Görmek nedir, neye yorumlanır, ne anlama gelir?

Rüyada Duru Su Görmek nedir, neye yorumlanır, ne anlama gelir? bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

A+A-

Rüyada Duru Su Görmek

Rüyada duru su görmek, hayırlı bir rüya olarak tabir edilmektedir. Uzun süredir var olan bir sorunun çözüme kavuşması ve güzel bir haber almaya da delalettir. Aynı zamanda da geçmişte yapılan işlerden pişmanlık duymaya ve günahlardan arınmaya da işarettir.

nedir.jpg

Rüyada Duru Su İle Abdest Almak

Rüyada duru su ile abdest almak, dini duyguların gelişmesine işaret etmektedir. Aynı zamanda da tüm isteklerine kavuşmasına da delalettir. Duru su ile abdest alarak Kuran okumak da evlatların parlak geleceğe sahip olmasına işarettir.

ne-anlama-gelir.jpg

Rüyada Duru Su İle Yıkanmak

Rüyada duru su ile yıkanmak, içinde olunan sorunlu durumlardan kurtulmaya işarettir. Aynı zamanda da kötü gidişattan ayrılarak doğru yola ilerlemeye delalettir.

ruya-gormenin-psikolojik-yorumu.jpg

Rüyada Duru Su Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada duru su görmek, rahatlamak ve ferahlamak manasına gelmektedir. Tüm sorunları aşmak adına harekete geçmeye yorulur.

 

 

 

HABERE YORUM KAT