1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Duman Görmek nedir, neye yorumlanır, ne anlama gelir?
Rüyada Duman Görmek nedir, neye yorumlanır, ne anlama gelir?

Rüyada Duman Görmek nedir, neye yorumlanır, ne anlama gelir?

Rüyada Duman Görmek nedir, neye yorumlanır, ne anlama gelir? bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Duman Tütmesi tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

A+A-

Rüyada Duman Görmek

Rüyada duman görmek, uzak yerlerden gelecek olan haber manasını içermektedir. Dumanın açık renkli olması durumunda haberin iyi olduğu söylenebilmektedir. Kara duman olması halindeyse kötü ve acı verici bir haber olarak ifade edilir.

Rüyada göze duman kaçması da dar günlere işaret etmektedir. Dumanın yoğun olması halinde ise akrabalarla sıkıntı yaşamaya işarettir.

nedir.jpg

Rüyada Duman Tütmesi

Rüyada duman tütmesi, ev içinde yaşanacak olan küçük sorunlar manasına gelmektedir. Dumanın ev içinde olması da ailenin dağılma evresinde olduğuna işarettir.

neye-yorumlanir.jpg

Rüyada Duman İçinde Kalmak

Rüyada duman içinde kalmak, etrafında kendinden yararlanmaya çalışan biri olduğuna işaret etmektedir.

ruya-gormenin-psikolojik-yorumu.jpg

Rüyada Duman ve Ateş Görmek

Rüyada duman ve ateş görmek uzun süreli olaylara işaret etmektedir. Bu olaylar geniş bir kitleyi etkileyecek türde de olacaktır.

ne-anlama-gelir.jpg

Rüyada Duman Çıkması

Rüyada duman çıkması, çıktığı yerlerde olaylar yaşanacağına işaret etmektedir. Ateşten duman çıkması ise sağlık manasına gelmektedir.

ruyada.jpg

 

 

HABERE YORUM KAT