1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Don Görmek ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Don Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Don Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Don Görmek ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Don Satın Almak tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-


Rüyada don görmek, iyi anlamlar içeren bir rüyadır. Mutlu eden olaylar yaşamaya ve iş hayatında başarılı olup yükselmeye delalettir. Özel hayatında da mutlu olmaya ve yeni bir ilişkiye başlamaya işaret etmektedir. 

Rüyada Don Satın Almak

Rüyada don satın almak, hayırlı işler içine girmeye delalet etmektedir. Aynı zamanda da giderek rüya sahibinin kendine olan güveni artacak ve işine de daha istekli bir biçimde sarılacaktır. 

Rüyada Don Giymek

Rüyada don giymek, şans manasına gelmektedir. Rüya sahibinin tüm isteklerinin gerçekleşmesine ve hayatına doğru kişiyi almasına yorulmaktadır. 

Rüyada Donla Gezmek

Rüyada donla gezmek, mantıksız işler içine gireceğine ve olumsuz sonuçlar alacağına delalettir. Toplumdan ayıplanarak dışlanacağı manasına da yorulmaktadır. 

Rüyada Donuna Sıçmak

Rüyada donuna sıçmak, çok büyük kazançlar edinmeye delalettir. Yokluktan kurtulmak olarak da adlandırılmaktadır. 

Rüyada Beyaz Külot Görmek

Rüyada beyaz külot giymek, işlerin artması manasına gelmektedir. Rahata erişmeye ve borçların son bulmasına da işaret etmektedir. 
 

HABERE YORUM KAT