1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Dolu Yağdığını Görmek ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Dolu Yağdığını Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dolu Yağdığını Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dolu Yağdığını Görmek ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Doluya Tutulduğunu Görmek tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada dolu yağdığını görmek, genellikle hayırlara yorulmaz. Kişinin başından felaketin eksik olmayacağı, mal kaybı ve aile arasındaki tartışmalar olarak anlam içermektedir. Aynı zamanda da ciddi maddi zararlar yaşanacağına ve tüm gayretlerin boşa gideceğine işaret etmektedir. 

Rüyada Dolu Yağması

Rüyada dolu görmek, kıtlık manasına gelmektedir. Aile arasındaki çatışmalara ve buhran içeren bir döneme girileceğine delalettir. 

Rüyada Doluya Tutulduğunu Görmek

Rüyada doluya tutulduğunu görmek, kişinin yardım alması gereken bir dönemde olduğuna delalettir. Acı çekmeye ve sıkıntıların artmasına işaret etmektedir. 

thumbs-b-c-f5aadd099a8b0fc2c7f8045b122aa000.jpg

Rüyada Şiddetli Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada şiddetli yağmur yağdığını görmek, kişinin hayatındaki ciddi değişimlere işaret etmektedir. Oldukça fazla üzüleceği haberler alınacağına ve yalnız kalınacağına delalet etmektedir. İş kaybına ve daha çok derde girmeye de işarettir. 
 

HABERE YORUM KAT