1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Dolu Görmek ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Dolu Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dolu Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dolu Görmek ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Dolu Yağışı Görmek tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada dolu görmek, devlet işiyle fazlasıyla uğraşmaya ve fazlasıyla zaman harcamaya rağmen istenilen sonuçları alamamaya işaret etmektedir. Bu yüzden hem emek hem de para kaybı yaşamak manasına gelmektedir. Her şeyi kaybederek, devlet eliyle zarar etmeye yorulmaktadır. 

Rüyada Dolu Yağışı Görmek

Rüyada dolu yağışı görmek, tüm işlerin sarpa sarmasına ve maddi olarak kayıplara işaret etmektedir. Bu yüzden uzun süre toparlanamamaya da yorulur. 

Rüyada Üzerine Dolu Yağdığını Görmek

Rüyada üzerine dolu yağdığını görmek, yakın zamanda sıkıntılı günlere işaret etmektedir. Maddi açıdan zorlanılacağına ve eldekileri de bitirmeye yorulur. Bu yüzden darlık günleri geçirmeye işaret etmektedir. 

Rüyada Aniden Kar Yağması

Rüyada aniden kar yağması, rüya sahibinin sıkıntı içerisine girse de kısa süre içerisinde bu problemleri aşmayı başaracağına işaret etmektedir. 

1416906741186.jpg

Rüyada Kışın Kar Yağması

Rüyada kışın kar yağması, hayırlı bir rüyadır. İşlerin yoluna girmesi ve kazanç elde etmeye ve mutlu olmaya yorulmaktadır. 

Rüyada Yağmur Yağması

Rüyada yağmur yağması, işlerin açılmasına ve borçların bitmesine delalettir. Aynı zamanda da rahmet manasına da gelmektedir. 

HABERE YORUM KAT