1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Dolgu Görmek ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Dolgu Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dolgu Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dolgu Görmek ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Dolgu Düşürmek tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada dolgu görmek, hastalığın iyileşmesi ya da hasta birinin düzelmesi manasına gelmektedir. Borcu olan kişilerin ödemelerini yapacaklarına işaret etmektedir. Bu durumların geçici olacağına ve yeniden sorunlarının tekrarlayacağına işaret etmektedir. 

Rüyada Dolgu Düşürmek

Rüyada dolgu düşürmek, çarelerin işe yaramaması ve giderek daha da can sıkıcı haline gelmesine işaret etmektedir. Bu yüzden kişinin tedavi sürecine girerek, hem baskı hem de stres altında olacağı manasını içermektedir. 

Rüyada Dolgu Yaptırmak

Rüyada dolgu yaptırmak, rüya sahibinin iş yerinde kimseyle geçinememesinden dolayı, işsiz kalacağına ve yeni iş aramak durumunda kalacağına delalet etmektedir. 

30042018162026.jpg

Rüyada Dolgu Yaptırmanın Psikolojik Yorumu

Rüyada dolgu yaptırmak, rüya sahibinin saplantılı duygular içerisinde olmasına ve bu yüzden yalnız kalarak içten içe kendini kemirmesine delalet etmektedir. 

HABERE YORUM KAT