1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Dolgu Düşmesi ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Dolgu Düşmesi ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dolgu Düşmesi ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dolgu Düşmesi ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Diş Görmek tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada dolgu düşmesi, rüya sahibinin beklemediği bir anda aksilikler yaşamasına ve maddi zarara uğramasına delalettir. Aynı zamanda da hayati bir kaza yapacağına da yorulur. Aileden biriyle küskünlük yaşamaya ve miras konusunda sorunlara delalet etmektedir. 

Rüyada Diş Görmek

Rüyada diş görmek, aile halkıyla alakalı bir rüyadır. Ön dişler çocuklar ya da anne babayla ilgilidir. Dişin görünüş biçimine göre farklı anlamlar içermektedir. 

Rüyada Dişlerin Sallandığını Görmek

Rüyada dişlerin sallandığını görmek, ön dişlerin sallanması, aileden birinin hastalanması ve vefat etmesi manasına gelmektedir. Alt dişlerin sallanması ise anne ya da babadan gelecek kötü habere yorulur. 

Rüyada Diş Ağrısı Çekmek

Rüyada diş ağrısı çekmek, çocuklarıyla ilgili sorun yaşayarak, uzun süreli huzursuzluklara delalet etmektedir. 

curuk-dis-agrisi-16-9-1575356506-880x495.jpg

Rüyada Ön Dişlerin Düşmesi

Rüyada ön dişlerin düşmesi, rüya sahibinin kardeşi olacağı manasına gelmektedir. Aynı zamanda da çocuk sahibi olmaya da yorulur. 

Rüyada Dolgu Düşmesi Psikolojik Yorumu

Rüyada dolgu düşmesi, aileden gelen desteğin kesilmesi manasına gelir. Aynı zamanda da diş hekiminden korkan kişilerin gördüğü bir rüyadır. 
 

HABERE YORUM KAT