1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Dokunulmak ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Dokunulmak ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dokunulmak ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dokunulmak ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Hoyratça Dokunulmak tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada dokunulmak, farklı anlamlar içermektedir. Ne şekilde ve kim tarafından dokunulduğuna bağlı olarak manalar içermektedir. Küçük bir çocuk tarafından dokunulmak, kişinin şefkat duygusunun artacağı manasına gelmektedir. Yabancı birinin dokunması ise üzüntüye yorulmaktadır. Aynı zamanda da gasp edilmeye ya da kötü bir söz duymaya işaret etmektedir. 

Rüyada Hoyratça Dokunulmak

Rüyada hoyratça dokunmak, o kişiden görülecek olan kötülüğe delalet etmektedir. O kişinin dedikodu yaparak iftirada bulunması manasına gelmektedir. Eşin hoyratça dokunması ise ilişkinin bitme noktasına geldiğine yorulmaktadır. 

Rüyada Sevmediği Biri Tarafından Dokunulmak

Rüyada sevmediği biri tarafından dokunulmak, o kişinin rüya sahibiyle konuşmak adına çaba harcadığına ve gönlünü geri kazanmak için uğraştığına delalettir. 

a0f3d30a-e1ed-4dee-b942-4ab13d2f257b-detail-1.jpg

Rüyada Dokunulmanın Psikolojik Yorumu

Rüyada dokunmak, rüya sahibinin sevilmek istediği ve sürekli övgü beklediği işaretini içerir. Aynı zamanda da benmerkezci olarak davranışlar sergilemektedir. 
 

HABERE YORUM KAT