1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Dokunmak ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Dokunmak ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dokunmak ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dokunmak ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Organa Dokunmak tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada dokunmak, detaylı yorum içeren bir rüya olmakla beraber, neye dokunulduğuna bağlı olarak değişebilir. Aynı zamanda da hayırlı bir rüya olarak tanımlanmaktadır. Kişinin hayırlı gelişmelerle karşı karşıya kalacağına da işarettir. 

Rüyada Birine Dokunmak

Rüyada birine dokunmak, dokunulan kişiyle görüşme yapılacağı manasına gelmektedir. O kişinin tanıdık olması halinde daha da sıkı bir iletişim halinde olmaya, tanınmaması halinde ise o kişiyle iyi anlaşmaya işaret etmektedir. 

Rüyada Organa Dokunmak

Rüyada organa dokunmak, maddi yetersizlikten dolayı istenilen bir işi gerçekleştirememeye delalettir. Rüya sahibinin risk almadığından dolayı fırsatları da tepecektir. 

Rüyada Saça Dokunmak

Rüyada saça dokunmak, iyilikle karşılanan ve başarıya ulaşmak manasını içeren bir rüya olarak ifade edilmektedir. Kişinin beklediği fırsatlara erişebileceği manasına da gelmektedir. 

content-2019-06-13-15-27-09.jpg

Rüyada Kâbe’ye Dokunmak

Rüyada Kâbe’ye dokunmak, tüm korku ve hastalıkların son bulmasına delalettir. Eski günlere nazaran daha mutlu olmaya işaret etmektedir. 

Rüyada Memeye Dokunmak

Rüyada memeye dokunmak, mutlu bir yuva kurmak ve eşinden vefa görmek manalarına gelmektedir. 
 

HABERE YORUM KAT