1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Dökmek ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Dökmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dökmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dökmek ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Su Dökmek tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada dökmek, istenmeyen söylemlerde bulunarak pot kırmaya ya da görev olmayan işlere karışmaya delalet etmektedir. Aynı zamanda da rüya sahibinin kıskanç tavırlarını da göstermektedir. Anne baba onayı olmadan evlenmeye ve büyük bir hata yapmaya işaret etmektedir. 

Rüyada Su Dökmek

Rüyada su dökmek, geçmişten ders alınmadan hayat sürdürülmesi sonrasında yeniden dibe batmaya delalet etmektedir. Hayatı sorumsuz bir biçimde sürdürmeye ve kısa süreli darlıktan çıktıktan sonra yeniden borçlanmaya işarettir. 

su-sonhaber.jpg

Rüyada Yemek Dökmek

Rüyada yemek dökmek, hayırlı değildir. Destek olduğu kişilerin zor zamanda yalnız bırakacağı manasına gelmektedir. Kişinin üstüne yemek dökmesi ise dikkatsizlik sonucu sağlık sorunları yaşamaya delalettir. 

Rüyada Dökmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada dökmek, rüya sahibinin bazı şeylerden kurtulmak istediğini işaret etmektedir. Duygusal olarak da bu isteklerini gerçekleştirmek istediklerini belirtmektedir. 
 

HABERE YORUM KAT