1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Dişlerinin Dökülmesi ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Dişlerinin Dökülmesi ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dişlerinin Dökülmesi ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dişlerinin Dökülmesi ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Ön Dişlerinin Dökülmesi tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada dişlerinin dökülmesi, sağlıklı bir hayat manasına gelmektedir. Tüm dişlerin dökülmesi, oldukça uzun yaşamanın işaretidir. Aynı zamanda da bebek haberi almanın da göstergesi olarak ifade edilmektedir. Rüyada dökülen dişlerin bazılarını görememek de yakın kişilerden birinin gurbete gideceğine işaret etmektedir. 

Rüyada Ön Dişlerinin Dökülmesi

Rüyada ön dişlerin dökülmesi, yüklü paraya yorulur. Ön dişlerin avuç içine dökülmesi hamilelik ve erkek çocuk sahibi olma manasına gelir. Ön dişlerin yere düşmesi de ani ölüm olarak yorulur. 

Rüyada Dişlerinin Düşmesi

Rüyada dişlerinin düşmesi, rüya sahibinin bekar olması halinde evlenmesine, evliyse de çocuk sahibi olmasına delalettir. Sağlığın yerinde olduğunu gösteren bir rüyadır. Dişlerin düşerek kaybolduğunu görmek ise yakın birinin ölümüne delalettir. 

estetik-dis-hekimligi.jpg

 Rüyada Dişlerinin Kırılması

Rüyada dişlerinin kurulması, baba tarafından gelecek olan ölüm haberine delalettir. Alt dişlerin kırılması ise aynı haberin anne tarafından geleceğine işaret etmektedir. Üst ön dişlerin kurulması kişinin anne ya da babasına odaklı kötü haberdir. 
 

HABERE YORUM KAT