1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Dişlerin Kırılması ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Dişlerin Kırılması ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dişlerin Kırılması ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dişlerin Kırılması ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Çürümüş Diş Görmek tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada dişlerin kırılması, akrabaların hallerine delalet eden bir rüyadır. Üst çenede dişin olması baba tarafına, alt çenede olması ise anne tarafına delalet etmektedir. Hangi çeneden dişin kırılması hali, anne veya baba tarafından birinin hayatını kaybedeceğine işarettir.

Rüyada Diş Görmek

Rüyada diş görmek, üst dişler baba, alt dişler ise anne tarafını işaret etmektedir. Ön dişler yakın akrabaları, arkalarda olanlar ise uzak akrabaları işaret etmektedir. Akrabalarla ilgili olarak haberleri içeren bir simge olarak bilinmektedir. 

Rüyada Çürümüş Diş Görmek

Rüyada çürümüş diş görmek, rüya sahibine düşmanlık yapan birine delalettir. Dişin çıkarılması düşmana karşı galibiyete delalettir. Çürümüş dişin düşmesi ya da kırılması da düşman olan bir akrabanın hayatını kaybetmesi olarak ifade edilmektedir. 

2182492-810x458.jpg

Rüyada Dişin Sallandığını Görmek

Rüyada dişin sallandığını görmek, akrabalardan birinin hastalanması manasına gelmektedir. Sallanan dişi rüya sahibinin çekmesi halinde de beklemediği bir kazanç elde etmesi manasına gelmektedir. 
 

HABERE YORUM KAT