1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Dişlerin Düşmesi ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Dişlerin Düşmesi ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dişlerin Düşmesi ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dişlerin Düşmesi ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Diş Çektirmek tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada dişlerin düşmesi, kişinin kötü bir haber alacağı manasına gelmektedir. Yakın akrabalardan birinin kaybına delalet etmektedir. Dişlerin tamamen düşmesi ise rüya sahibinin az bir ömrü kaldığına işaret etmektedir. 

Rüyada Diş Çektirmek

Rüyada dişini çektirmek, tüm sorunlardan yakınların desteğiyle kısa süre içerisinde kurtulmaya delalettir. Borçları bitirme anlamına da gelmektedir. Ön dişleri çektirmek, iş konusunda yeni girişimler içerisinde olunacağına delalettir. Azı dişlerini çektirmek de aile içindeki sorunların çözüleceğine delalettir. 

Rüyada Çürük Diş Görmek

Rüyada çürük diş görmek, işlerindeki yavaşlama manasına gelmektedir. Sağlık sorunları anlamına da gelen bir rüyadır. Üst dişlerin çürümesi, eş ile problemler yaşamaya delalettir. Alt dişlerin çürümesi ise maddi konularda sorun yaşama manasına gelmektedir. Tüm dişlerin çürümesi ise ölüm haberi almaktır. Çürümüş dişi çektirmek de tüm sorunlara çözüm bulmaya delalettir. 

Rüyada Diş Sallanması Görmek

Rüyada diş sallanması görmek, aile hayatında uzun süreli kavgalara delalet etmektedir. Üst dişlerin sallanması ebeveynlere dair problemlerdir. Aynı zamanda da akrabaların sağlık problemleri manasına da gelmektedir. 

guzel-gulusler-icin-dis-bakimi-sart-iha-20140930aw205500-1-t.jpg

Rüyada Diş Dökülmesi

Rüyada diş dökülmesi, uzun bir ömre sahip olmaya işaret etmektedir. Aynı zamanda da aileye yeni birinin katılacağı manasını da içerir. 
 

HABERE YORUM KAT