1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Dişlerin Döküldüğünü Görmek ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Dişlerin Döküldüğünü Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dişlerin Döküldüğünü Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dişlerin Döküldüğünü Görmek ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada dişlerin döküldüğünü görmek, hayırlı bir rüya değildir ve aileden gelen kötü haberlere işarettir. Öte yandan tüm dişlerin dökülmesi, uzun ömre de yorulmaktadır. Dökülen dişler arasında bir tane kayıp olması halinde de aile bireylerinden birinin uzağa gideceğine delalettir. Kayıp dişin bulunması ise o akrabanın geri geleceğine delalettir. Üst ön dişlerinden birinin düşmesi ise baba akrabalarından birinin hayatını kaybedeceğine işarettir. 
Rüyada alt ön dişlerinin dökülmesi de anne tarafından birinin hayatını kaybedeceği manasına gelmektedir. Tüm dişlerin kucağa dökülmesi ise hamilelik göstergesidir. Sadece alt dişlerin dökülmesi de büyük bir üzüntü manasına gelmektedir. 

Rüyada Dişlerin Sallandığını Görmek

Rüyada dişlerin sallandığını görmek, aile yaşantısında sorun yaşama manasına gelmektedir. Aile üyeleri arasındaki sert kavgalar ve dargınlıklar manasına gelmektedir. Alt ön dişlerin sallanması da anne tarafındaki kavgaların göstergesidir. Öte yandan bu rüya sağlık açısından da problem yaşama manasına gelmektedir. Tek dişin sallanması da ciddi hastalıklar ve ölüm anlamını içerir. 

24699.jpg

Rüyada Dişlerin Düştüğünü Görmek

Rüyada dişlerin düşmesi, hayra yorulan bir rüya olarak tanımlanmaktadır. Dişi düşen kişinin evlat sahibi olması söz konusudur. Kalabalık bir aileye delalet etmekte olan bu rüya, gurbete gidileceğini de işaret eder. Kişinin hayatının son bulacağı manasını da içererek, bu dişin bulunması halinde de gurbetten birinin geleceği anlamını taşır. 
 

HABERE YORUM KAT