1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Dışkılama ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Dışkılama ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dışkılama ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dışkılama ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Yeşil Dışkılama tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada dışkılama,  rüya sahibinin kendine sporun yaşatan şeylerden kısa süre içerisinde kurtulacağına ve yeni olanaklarla karşı karşıya kalacağına da işaret etmektedir. Ancak biraz sabır göstermesi gerektiğine ve bunun için de kendine zaman tanımasına delalettir. 

Rüyada Yeşil Dışkılama

  
Rüyada yeşil dışkılama, rüya gören kişinin aile sorunlarını çözeceğine ve daha büyük iş projeleri içerisinde olacağına delalettir. İş ortaklıklarını sonlandırarak, tek başına bir iş kuracağı ve başarı elde edeceği manasına gelmektedir. 

Rüyada Dışkı Görmek

Rüyada dışkı görmek, rüya sahibinin istediklerini yapmasını engelleyecek olan kişilerden kurtulacağına delalettir. Böylelikle fırsatları daha da iyi şekilde değerlendirerek, daha da başarılı olacağı manasına gelmektedir. 

Rüyada Dışkıya Basmak

Rüyada dışkıya basmak, rüya sahibinin bazı sorunlarla hazırlıksız olarak karşı karşıya kalmasından dolayı ciddi problemler yaşayacağı manasına gelmektedir. Bu yüzden işlerini gerçekleştiremeyeceği ve destek alacağı anlamını içermektedir. 

7067-diskilama-ruya-tabirleri.jpg

Rüyada Kanlı Dışkı Görmek

Rüyada kanlı dışkı görmek, rüya sahibinin işlerinin düzeleceği ve iş hayatında başarılı olacağı manasına gelmektedir. 
 

HABERE YORUM KAT