1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Dışkı Görmek ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Dışkı Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dışkı Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dışkı Görmek ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Dışkı Yaptığını Görmek tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada dışkı görmek hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin refah bir hayat sürerek, mal mülk sahibi olacağı manasına gelmektedir. Aynı zamanda da çalışmaya gerek kalmadan da zengin olacağına yorulan bir rüya olarak ifade edilmektedir. 
Rüya sahibinin dışkıyı elinde ya da başka bir yerinde görmesi hayırlı kabul edilmemektedir. Kişinin hastalanmasına neden olacak olaylar yaşayacağı manasına gelmektedir. 

Rüyada Dışkı Yaptığını Görmek

Rüyada dışkı yaptığını görmek, kişinin uzun süredir ertelediği bir işi gerçekleştireceği ve bundan mutlu olacağı manasına gelmektedir. 

Rüyada Dışkı Temizlemek

Rüyada dışkı temizlemek, rüya sahibinin malından ciddi bağış yaparak hayırlı işlere gireceği manasına gelmektedir. 

Rüyada Dışkı Yemek

Rüyada dışkı yemek, kısmet manasına gelmektedir. Kazancını katlayacağı anlamı çıkmaktadır. Aynı zamanda da rüya sahibinin hasta olacağına da yorulmaktadır. 

Rüyada Dışkı Bulaşması

Rüyada dışkı bulaşması, hayırlı değildir. Kişinin boşa zaman ve emek harcayacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda da hayal kırıklığı yaşayacağına da yorulmaktadır. 

Rüyada Dışkı Kokusu

Rüyada dışkı kokusu almak, kişinin rakipleri hakkında bilgi alması ve onlara karşı üstünlük kurması manasına gelmektedir.  
 

HABERE YORUM KAT