1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Dişinin Kırılması ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Dişinin Kırılması ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dişinin Kırılması ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dişinin Kırılması ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada dişinin kırılması, aileden birinin hayatını kaybedeceği manasına gelmektedir. Dişin sallanıp kırılması halinde anne ve baba tarafından akrabalardan bir tanesinin öleceği manasına gelmektedir. Dişin önde olması yakın akrabaya, arkada olması ise uzak akrabaya yorulmaktadır. Aynı zamanda da kişinin günahlarından arınması manasına da gelmektedir. 

Rüyada Diş Çıktığını Görmek

Rüyada diş çıktığını görmek, rüya sahibinin ölüm gününe yaklaştığı manasına gelmektedir. Aynı zamanda da doğacak olan bebek manasına da gelmektedir. Dişlerin önde olması halinde akrabalarla iletişim kurulacağı, arkada olması durumunda da tanınmayan birinden destek alınacağı manasını içerir. 

Rüyada Dişin Altından Olması

Rüyada altından dişlere sahip olmak, sıhhatli olmaya ve hastalıklardan kurtulmaya delalettir. Aynı zamanda da beklenmeyen paraya da yorulmaktadır. 

110520151625401185235-2.jpg

Rüyada Dişin Bakır ya da Demirden Olduğunu Görmek

Rüyada dişin bakır ya da demirden olması, hayırlı bir rüyadır. Bolluk, makam ve saygınlık manalarına gelmektedir. Aynı zamanda da güvenilir ve adil biri olduğuna da işarettir. 
 

HABERE YORUM KAT