1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Dişin Düştüğünü Görmek ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Dişin Düştüğünü Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dişin Düştüğünü Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dişin Düştüğünü Görmek ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Çürümüş Diş Görmek tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada dişin düştüğünü görmek, akraba manasına gelmektedir.  Dişin hali ve yapısı tamamen akrabalarla alakalıdır. Alt çenede olan dişler anne tarafından, üst çenede olanlar ise baba tarafından akrabalar manasına gelmektedir. Çenelerin hangisinden dişin düştüğü durumlarda o taraftan bir akrabanın hayatını kaybedeceğine delalettir. Aynı zamanda da diş düşmesi akrabalarla araya dargınlığın gireceği manasına da gelmektedir. 

Rüyada Çürümüş Diş Görmek

Rüyada çürümüş diş görmek, kişinin ailesinden ayrılarak, akrabalarından uzak kalacağı manasına gelmektedir. Aynı zamanda da hastalık anlamına da gelmektedir. 

Rüyada Dişinin Büyüdüğünü Görmek

Rüyada dişinin büyüdüğünü görmek, kişinin maddi konuda akrabalarından destek alarak, onun koruması altında olacağı manasına gelmektedir. Bu rüya aynı zamanda da akrabalar arasında güçlü birine delalet etmektedir. 

Rüyada Kendi Dişini Çekmek

Rüyada kendi dişini çekmek, rüya sahibinin kötü sözler duyacağı manasına gelmektedir. İşlerinin bozulması ve zarar etme manasına da gelmektedir.

w.jpg 

Rüyada Dişlerin Aralıklı Olduğunu Görmek

Rüyada dişlerin aralıklı olduğunu görmek, akrabalar arasında küslüğe delalettir. Akrabalar arasında yaşanan tartışmalara ve dargınlığa yorulur. 

Rüyada Dişlerin Siyah Olduğunu Görmek

Rüyada dişlerin siyah olduğunu görmek, kısa süreli üzgünlük haline delalet etmektedir. 

Rüyada Dişi Elimde Kalmak

Rüyada dişi elinde kalmak, kişinin kendi eliyle zarar edeceğine ve israfa delalet eden bir rüyadır. 
 

HABERE YORUM KAT