1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Dilsiz Görmek ne demek? Rüyada Dilsiz Görmenin Psikolojik Yorumu
Rüyada Dilsiz Görmek ne demek? Rüyada Dilsiz Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada Dilsiz Görmek ne demek? Rüyada Dilsiz Görmenin Psikolojik Yorumu

ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada dilsiz görmek, kimsesiz birine maddi, manevi açıdan destek olmak ve yardım etmek anlamına gelir. İslami olarak da kişini haksızlığa uğrayan birini koruması sonucunda büyük bir sevap kazanacağını bildirir.

Kişinin dertlerini ve sıkıntılarını sürekli olarak içine attığına, kimselere açamadığı ve uzun yıllar boyunca taşıdığı bir sırra sahip olduğuna, içini kemiren bu durum yüzünden günden güne daha da sessiz biri haline geleceğine işaret eder. Çözüme kavuşması için beklenen ancak herhangi bir çaba harcanmayan olayların kişinin hayatında sürekli var olacağını, bakış açısını değiştirmediği sürece kişinin hayatını dilediği gibi yönlendirmekte güçlük çekeceğini de tabir eder.

Rüyada Dilsiz Olduğunu Görmek

Büyük bir suç işlemek, hayati bir konuda yalan söylemek ve başkalarına zararı dokunan bir işe bulaşmak anlamlarına gelir. Dilsiz olduğunu görmek verilen sözleri tutmak ve büyük bir sırrı ölene dek saklamak şeklinde de tabir edilir ve genellikle rüya sahibinin içine kapanık biri olduğunu, sıkıntılarını başkalarıyla paylaşmadığı gibi, her türlü sorununa da kendi başına çözüm bulmak için uğraştığını bildirir. Dilsiz olduğunu görenler anne ve babalarına saygı duyar ve asla onları incitecek bir harekette bulunmazlar.

Rüyada Dilsiz Biriyle Konuştuğunu Görmek

Dilsiz biriyle işaret dili vasıtası ile konuştuğunu görmek, yabancı ortaklı bir işe girmek ya da uluslararası platformlarda kendini temsil etmek şeklinde yorumlanır. Dilsiz kişi ile normal bir şekilde konuşmaya çalışmak ise ulaşılmak istenen hedefe yanlış yollardan varılmaya çalışıldığının işaretidir.

Rüyada Dilsiz Görmenin Psikolojik Yorumu

Çocukluk veya ilk gençlik yıllarında aile içi cinsel istismara uğrayan veya geçmişinde travmatik bir tecavüz hikayesi olan kişilerin bozulan ruh hallerini, insanlara karşı güvensizlik duymalarını ve kendilerini bu acıdan kurtaramadıklarını ifade eder. Yaşanılan olayı sır gibi saklayan ve kimseye anlatmayan rüya sahibinin yaşadığı olayın etkisinden hala kurtulamadığının ve sık sık o olayı anımsayarak acı çektiğinin de ifadesidir.

HABERE YORUM KAT