1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Deodorant Görmek ne demek, Deodorant ne anlama gelir?
Rüyada Deodorant Görmek ne demek, Deodorant ne anlama gelir?

Rüyada Deodorant Görmek ne demek, Deodorant ne anlama gelir?

Rüyada Deodorant Görmek ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Deodorant Sıkmak tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada deodorant görmek, rüya sahibinin herkesin giremeyeceği bir işe dahil olarak istediği sonuçları elde edeceği anlamına gelmektedir. Bundan dolayı da herkesin sevgi ve saygısını kazanarak her zaman üst sıralarda yer alacağı manasına gelmekte olan bir rüyadır. Her dileğinin sırayla gerçekleşeceği anlamını da içermektedir.

Rüyada Deodorant Sıkmak

Rüyada deodorant sıkmak, kişilerin iş hayatlarında ciddi bir problem yaşamaları sonrasında çabalayarak eski günlerine geleceklerine delalettir. Zor zamanlarında yardım ettiği kişilerden de destek görerek bu süreci atlatacakları manasına gelmektedir.

Rüyada Deodorant Almak

Rüyada deodorant almak, çabaları sonucunda kişilerin iş teklifi alacağı manasına gelmektedir. Aynı zamanda da hayalini kurduğu bir işi de hayata geçireceği manasına gelmektedir.

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada parfüm görmek, kişinin iş konusunda karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirmesi sonrasında uzun yıllar refah bir hayat süreceği manasına gelmektedir.

Rüyada Parfüm Koklamak

Rüyada parfüm koklamak, kişinin karşısına çıkacak olan kısmetin hayatını değiştireceği ve mutlu olmasına vesile olacağı manasına gelmektedir.

HABERE YORUM KAT