1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Demir Parmaklık Görmek ne demek, Rüyada Demir Parmaklık ne anlama gelir?
Rüyada Demir Parmaklık Görmek ne demek, Rüyada Demir Parmaklık ne anlama gelir?

Rüyada Demir Parmaklık Görmek ne demek, Rüyada Demir Parmaklık ne anlama gelir?

Rüyada Demir Parmaklık Görmek ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada demir parmaklık görmek, zorlu bir hayata ve sürekli olarak gayret göstermeye delalet etmektedir. Ağır çalışma şartları sonrasında yıpranmaya işaret etmektedir.

Rüyada demir parmaklık görmek, çok zor şartlarda para kazanmaya delalet etmektedir. Bu şekilde çalışmasına rağmen kazancını yetirmeye ve mutlu olmaya delalet etmektedir.

Rüyada Parmaklık Görmek

Rüyada parmaklık görmek, hayırlı olaylara delalet etmektedir. Kötü niyetleri olan kişilerden uzak durulacağına ve huzurlu bir hayat sürüleceğine delalettir.

Rüyada Demir Parmaklıklı Kapı Görmek

Rüyada demir parmaklıklı kapı görmek, toplumda etkisi olan ve insanların davranışlarını kontrol eden yönetimin cezasını alacağına delalet etmektedir.

Rüyada Demir Parmaklıklı Pencere Görmek

Rüyada demir parmaklıklı pencere görmek, kanunun gücüne delalet etmektedir. Toplumun sağlıklı haline işaret etmektedir.

Rüyada Demir Parmaklık Görmek ne demek, Rüyada Demir Parmaklık ne anlama gelir?

Rüyada Tel Örgü Görmek

Rüyada tel örgü görmek, kişinin işi için gurbete gitmek durumunda kalacağına delalet etmektedir. Aklı memleketinde olacağından ötürü işlerini yerine getiremeyeceğine yorulur.

Rüyada Dikenli Tel Görmek

Rüyada dikenli tel görmek, kişinin aklının yetmediği ve çözemediği sorunlara delalet etmektedir. Özel hayatına da değer verdiğini göstermektedir.

HABERE YORUM KAT