1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Dargın Görmek ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Dargın Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dargın Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Dargın Görmek ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Birine Dargın Olmak tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada dargın görmek, hisler beslenen birinden karşılık görememeye ve bu anlamda platonik olarak kalmaya delalet etmektedir.

Aynı zamanda da iş hayatındaki tüm problemlerden kurtulmak adına birinden yardım almaya işarettir. Kimsenin yapamadığı işleri yapmaya ve hayalleri gerçekleştirmeye yorulur. Ancak rüya sahibinin sabırlı bir biçimde davranması gerektiğine de vurgulanmaktadır.

Rüyada Birine Dargın Olmak

Rüyada birine dargın olmak, sevilen birine olması durumunda o kişiyle daha sıkı bağlara sahip olunacağına işarettir. Sevilmeyen biri olması durumunda ise o kişiyle giderek daha kötü ilişkiler içerisinde olunacağına delalet etmektedir.

ruya-darginlik.jpg

Rüyada Dargın Olunan Biriyle Barışmak

Rüyada dargın olunan biriyle barışmak, güzel bir armağan alınacağına delalettir. Genç kızlar için maddi açıdan pahalı bir hediyeye yorulmaktadır. Evli kadınların ise eşlerinin bir gayrimenkulü üstlerine yapacağı manasına gelmektedir.

Rüyada Dargın Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada dargın görmek, gerçek hayatta da dargınlık olduğuna ve kendisine haksızlık yapıldığına delalettir. Aynı zamanda da rüya sahibinin hakkını arayamadığı manasına gelmektedir.

HABERE YORUM KAT