1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Çürük Elma Görmek ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Çürük Elma Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Çürük Elma Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Çürük Elma Görmek ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Çürük Elma Yemek tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada çürük elma görmek, ailevi problemler manasına gelmektedir. Eşin sadakatsiz davranışlarda olduğunu da haber vermektedir.

Rüyada çürük elma görmek, gereksiz ve gerçeğe dayanmayan şüphelerin göstergesidir. Ofis içerisinde de başına buyruk hareket eden kişilere yorulmaktadır. Aynı zamanda da düşmanla beraber hareket eden yakınlara yorulmaktadır.

Rüyada Çürük Elma Yemek

Rüyada çürük elma yemek, haram para girişiminde olan kişilerin başının derde gireceğine ve hane içinde huzurunun kaçacağına delalettir. Bu sorunların gün geçtikçe daha da artacağı manasına gelmektedir. Aynı zamanda da rüya sahibinin başkalarına haksızlık yaptığına delalettir. İş yerindeki huzursuzluklara ve borçlara delalet etmektedir.

68174.jpg

Rüyada Çürük Elma Satın Almak

Rüyada çürük elma satın almak, ticarette yanılma manasına gelmektedir. Kısa süreli evlilik ya da haciz manalarını da içermektedir.

Rüyada Çürük Elma Görmenin Yorumu

Rüyada çürük elma görmek, dini inancı güçlü olan ve kendini sorumlu hisseden rüya sahiplerini işaret etmektedir. Bu duyguların yaşama yansıdığının göstergesidir.

HABERE YORUM KAT