1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Çukur Kazmak ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Çukur Kazmak ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Çukur Kazmak ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Çukur Kazmak ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Su Yolu Kazmak tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada Çukur Kazmak rüya sahibinin yüklü kazanç elde etmek için ortaklık yapsa da ortaklarından zarar göreceği manasına gelmektedir.

Rüyada çukur kazmak, ortakların hile yapması sonrasında daha fazla acı çekeceği manasına gelmektedir.

Rüyada Su Yolu Kazmak

Rüyada su yolu kazmak, rüya sahibinin iş hayatındaki sorunları çözmek adına devlet dairelerine başvuru yapacağı manasına gelmektedir.

Rüyada Duvar Dibi Kazmak

Rüyada duvar dibi kazmak, girişilen iş sonrasında çok fazla para kazanmaya işaret etmekte olan bir rüyadır.

Rüyada Çukur Kazmak

Rüyada Taşın Altını Kazmak

Rüyada taşın altını kazmak, sorunların kısmen de olsa ortadan kaldırmak için kötü kişilerle beraber çalışmaya başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Dağı Kazmak

Rüyada dağı kazmak, uzun süredir istenen bir işten ötürü kötü ve karanlık işlerde olan kişilerle iletişim kurulacağı ve ortak olunacağı manasına gelmektedir.

Rüyada Derin Bir Çukura Gittiğini Görmek

Rüyada derin bir çukura gittiğini görmek, aile ve iş yaşantısında çekilen yoklukların son bulunacağına ve refah bir hayat sürüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Çukurdan Çıktığını Görmek

Rüyada çukurdan çıktığını görmek, rüya sahibinin işlerinin düzeleceğine sağlık sorunlarının son bulacağına, evlilik problemlerinin biteceğine ve herhangi bir sorununun hızlıca ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

HABERE YORUM KAT